RTX 4060 Ti vs RTX 3070

Hocam, 2. el düşündüğünü arkadaşın mesajından nasıl anladınız? Onu anlamaya çalışıyordum, gerçekten ilginç.

Olamaz mı dostum? Arkadaş orada belirtmemiş sıfır alacağım diye oda diyebilir 2. El mi alacaksınız gayet doğru bir cevap ona göre yardımcı olacağız.

RTX 4060 Ti mı yoksa 3070 mi alayım? AMD almayı düşünmüyorum.

3000 serisi kartların 0 piyasası yok. 3070 4060 Ti'ye göre daha kaslı bir kart ve aralarında belli bir performans farkı var fakat DLSS3 ile 4060 Ti bazı oyunlarda yakalayabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, 2. el düşündüğünü arkadaşın mesajından nasıl anladınız? Onu anlamaya çalışıyordum, gerçekten ilginç.
3070 sıfır fiyatları şişik durumda 4060TI da 8GB belli bir miktarın altında olmayacağına göre sadece sordum. 2. el isterse de açık konuşayım al-sat ile de uğraşıyorum profilimden görebilirsiniz bunu. kendi elimdekinden de önerebilirdim sahibinden ilanlarından da. Biraz da ticari olarak yaklaştım.

Hocam 3070, 4060 Ti'dan bir miktar, kayda değer bir farkı olmasa da daha iyi. Ha şunu dersen "ama 4060 Ti da DLSS 3 var" ben sana 3070'in SFSR3 kullanabileceğini söylerim, bu yüzden DLSS 3 bence bir avantaj değil. En azından ben bir FSR 3 kullanıcısı olarak :D bunu söylüyorum.
FSR 3, DLSS 3'e kıyasla daha iyi gecikme oranı verirken, DLSS 3 ise detaylı incelemedim fakat gördüğüm kadarıyla bazı durumlarda FSR 3'ün anlık yaptığı hataları DLSS 3 yapmıyor. DLSS 3'ün de vardır başka kusurları fakat kullanmadığım için bilmiyorum.

Geri
Yukarı