RTX 4060 Ti vs RX 6800

RX 6800 kullanıyorum fiyat farkı azsa 6800 alın.

Bahsettiğiniz teknolojiler nedir?
DLSS 3 ile gelen Frame Generation, DLSS 3.5 ile Ray Tracing'i çok daha iyi gösterip performans arttırma vb. AMD'nin cevabı hem çok geç geldi hem de yetersiz. AMD kullanan biri olarak söylüyorum. Hala daha ekran kartı driver çökme sorunu yaşayanlar var. Fiyatı uygun olmasa kesinlikle Nvidia alırdım.

Dostum simdi konu uzamasin, AMD kart sahipleri lincleyecek 😄. AMD ile NVIDIA arasındaki farklari benim anlatmama gerek yok diye düşünüyorum.
Kimsenin fanboyluk yapıp birini linçleyeceğini düşünmüyorum. Harcayacağım paranın en verimli şekilde harcanması için uğraşıyorum. İnsanlara anlatmama gerek yok yazacaksanız neden forum kullanıyosunuz.

RX 6800 kullanıyorum fiyat farkı azsa 6800 alın.

DLSS 3 ile gelen Frame Generation, DLSS 3.5 ile Ray Tracing'i çok daha iyi gösterip performans arttırma vb. AMD'nin cevabı hem çok geç geldi hem de yetersiz. AMD kullanan biri olarak söylüyorum. Hala daha ekran kartı driver çökme sorunu yaşayanlar var. Fiyatı uygun olmasa kesinlikle Nvidia alırdım.
4060Ti ve 6800 arasında fiyat farkı çok yok

4060Ti ve 6800 arasında fiyat farkı çok yok
O zaman 6800 tabiki. 6800'ün rakibi 4060Ti değil. Nvidia'nın fiyat politikası böyle olmasa keşke. Bence AMD sadece fiyat yüzünden alınıyor. Bende onlardan biriyim :D

6700 XT desen RTX 4060 Ti al gec derdim de bu durumda RX 6800 ezer acik ara farkla. VRAM artisi da var.

1697704185070.png

Sen savaş başlasın diye yazmışsın gibi duruyor sanki önceki yorumda.

Savaş mi? 😂.

Kimsenin fanboyluk yapıp birini linçleyeceğini düşünmüyorum. Harcayacağım paranın en verimli şekilde harcanması için uğraşıyorum. İnsanlara anlatmama gerek yok yazacaksanız neden forum kullanıyosunuz.

Dostum ben lafimin arkasindayim hala, DLSS 3 farkıyla aynı hatta daha fazla FPS veriyor 4060 Ti. Optimizasyon sorunları olmadan daha keyifli bir oyun deneyimi sunacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı