RTX 4070 Super mi RTX 4070 Ti mı?

Cahit028

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler arkadaşlar. MSI 4070 Super Gaming X Slim ekran kartını Hepsiburada üzerinden 31000 TL'ye sipariş verdim aynı saat içinde baktım ki MSI 4070 Ti super Gaming X Slim kartı 32500 TL. Arada 1500 TL fark varken 4070 Ti almak daha mantıklı olmalı diyerek siparişi iptal ettim. Şimdi para iadesini bekliyorum. Sistemimde Ryzen 7 5800x3D işlemci 32 GB 3600 MHz CL 16 RAM 2K 280 Hz monitör var. Sizlere sorum şu bu işlemci ile 4070 Super yerine 1500 TL daha verip 4070 Ti almam daha mantıklı olur mu? Cevap ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler para iadesi yapılınca tavsiyelerinize göre super veya Ti siparişini vereceğim.

Iptal etmeniz iyi olmus ancak her iki tercih de kotu bana gore. Verdiginiz paranin hakkini kesinlikle vermeyecek her iki kart da.

Eger 32k gozden cikardiysaniz bu :

Yok o kadar cikamam 4070 super yeterli diyorsaniz

Bu kart yeterlidir. Neden msi oldugu icin 6 bin TL gibi ucuk bir fiyat farki odeyesiniz ki? 1000 tl olsa neyse.

Iptal etmeniz iyi olmus ancak her iki tercih de kotu bana gore. Verdiginiz paranin hakkini kesinlikle vermeyecek her iki kart da.

Eger 32k gozden cikardiysaniz bu :

Yok o kadar cikamam 4070 super yeterli diyorsaniz

Bu kart yeterlidir. Neden msi oldugu icin 6 bin TL gibi ucuk bir fiyat farki odeyesiniz ki? 1000 tl olsa neyse.
hepsiburada da şimdi al 2 ay sonra ödemeye başla kampanyası olduğundan hepsiburada üzerinden alacağım aksi taktirde 2 ay 3 ay beklemem gerekiyor ozaman kadarda malum ülkemizde fiyatalr uçup gidiyor o yüzden şuan alabilceğim en iyi kart msi 4070ti gözüküyor

hepsiburada da şimdi al 2 ay sonra ödemeye başla kampanyası olduğundan hepsiburada üzerinden alacağım aksi taktirde 2 ay 3 ay beklemem gerekiyor ozaman kadarda malum ülkemizde fiyatalr uçup gidiyor o yüzden şuan alabilceğim en iyi kart msi 4070ti gözüküyor
Tek çareniz hepsiburada ve iki kart arasındaki 1500 TL farka değer mi diye soruyorsanız evet değer. Ancak yine de 4070 Ti gibi bir kart 32500 çok pahalı diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı