RTX 4070 Super'li toplanan sistem güzel mi?

alisltnw

Zeptopat
Daha fazla  
Hocam merhaba 4070 Super ve i714700KFli bir sistem topladım. 55k tuttu. Sizce iyi mi oldu? Değerlendirirseniz sevinirim. Bir de 1080p de kullanacağım.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    72 KB · Görüntüleme: 42
Lotus 7A-RTX 4070/Ti/S - Game Garaj 7800x3D işlemci/B650M-K Anakart/KC3000 SSD/FSP 800W+ Bronz+ PSU ile beraber 57500TL tutuyor.
hocam şimdi bir hesaplama yaptım o fiyata çıkarsam ekipmanlarım eksik kalıyor biraz bu sistemi almayı düşünüyorum sizce iyimi dir böyle arttırmam yada düşürmem gereken bir parça varmı

Hocam merhaba 4070 Super ve i714700KFli bir sistem topladım. 55k tuttu. Sizce iyi mi oldu? Değerlendirirseniz sevinirim. Bir de 1080p de kullanacağım.

Ben olsam AM5 soketlı işlemci tercih ederdım. Soğutucu bence yeterli değil. Thermalright'ın çift fanlı modelleri tercih edilebilir. Daha ıyı chıpsetlı bır anakart ve 32 GB RAM bu fıyattakı bir sistemde olmalıydı bence.
Önerim,
Bu sistemi aşağıdaki gibi ozellestır, 55, 8K tutuyor.

1715083158345.png

Ben olsam AM5 soketlı işlemci tercih ederdım. Soğutucu bence yeterli değil. Thermalright'ın çift fanlı modelleri tercih edilebilir. Daha ıyı chıpsetlı bır anakart ve 32 GB RAM bu fıyattakı bir sistemde olmalıydı bence.
Önerim,

Eki Görüntüle 2189242
hocam ilginiz için teşekkürler bu sistemi alacağım şimdi :)

Önerim,

Eki Görüntüle 2189242
Arkadaşımızın attığı sistem gayet dengeli ve daha güçlü bir sistem. Masaüstünde kesinlikle amd olmalı işlemci bana kalırsa, bu sistem de amd üzerine olmuş. Dediğim gibi sistem gayet iyi

Geri
Yukarı