RTX 4070'li sistem için monitör seçimi

Bütçe
11.000

omercanyasar

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: Sarftech 7X fanlı ARGB kontroler kasa.
Anakart: MSI H610M-E DDR4.
Power Supply: Corsair RM750e Full moduler.
İşlemci: i5 13400F.
RAM: XPG spextrix D41 RGB 16x2 = 32.
SSD: Kioxia Exceria Pro 1TB 7300/6400MB/s PCI-e NVMe M.2 SSD disk.
Ekran kartı: Gigabyte RTX 4070 Windforce.
27 inç 2K monitör arıyorum siz olsanız hangisini alırdınız sebepleri ile yardımcı olur musunuz? Oyun ve yayın yapacağım, bir kere alıp yıllarca kullanma düşüncesindeyim veya farklı marka uygun fiyatlı önerileriniz varsa üstüne kalan para ile ekipman alırım.

Kasa: Sarftech 7X fanlı ARGB kontroler kasa.
Anakart: MSI H610M-E DDR4.
Power Supply: Corsair RM750e Full moduler.
İşlemci: i5 13400F.
RAM: XPG spextrix D41 RGB 16x2 = 32.
SSD: Kioxia Exceria Pro 1TB 7300/6400MB/s PCI-e NVMe M.2 SSD disk.
Ekran kartı: Gigabyte RTX 4070 Windforce.

Asus TUF Gaming VG27AQ3A 27" 1 ms QHD FreeSync G-Sync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
MSI G272QPF 27" 1 ms WQHD G-Sync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
LG Ultragear 27GR75Q-B 27'' 1 ms QHD G-Sync FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Dell G2724D 27" 1 ms QHD Pivot Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu monitörden başkasına bakmayın derim. Bende de 4070 var bu monitörü alacaktım fakat bütçem yetmedi, 1 milyar renk kapasiteli bir monitör kaçırmayın.

Bu monitörden başkasına bakmayın derim. Bende de 4070 var bu monitörü alacaktım fakat bütçem yetmedi, 1 milyar renk kapasiteli bir monitör kaçırmayın.

Benim linkteki ile aynı galiba sadece bir alt model bu fiyat olarak da bayağı yakın.

Dell G2724D Review Atmış olduğunuz link'lerde bulunan Dell modelinin detaylı incelemesi. Ben 1080p model olan bir Dell kullanıcısı olarak üründen 3 4 aylık kullanım süresince memnunum ancak ilk atılan AOC modeli almak daha mantıklı geliyor. 1000 Tl fazladan verdiğiniz para burada özellikten çok artık markanın satış sonrası sunduğu hizmet gibi oluyor.

Benim attığım daha iyi hocam sizin linktekinin renk sayısı 16 milyon VG27AQ1A olanda ise 1 milyar.

Listeme ekledim hocam mutlaka araştıracağım. Önümüzdeki ay sipariş edeceğim umarım içime sinen bir monitör bulabilirim. En korktuğum şeyde monitörün sorunlu olması. Ölü piksel, ışık hüzmesi vs. problemler.

Yeni konular

Geri
Yukarı