RTX 4080 Super ekran kartı için iş ve oyun için monitör önerisi

Bütçe
30.000+

khoomei

Hectopat
Yer
🇹🇷
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

MacBook + oyun kasasını çift HDMI girişli tek monitöre bağlamak istiyorum.

Halihazırda iş için 32" 4K 60Hz monitörüm var.
Geniş ekrana alıştığım için yine bu boyutlar ya da üstünü tercih etmek istiyorum.

RTX 4080s ile 2K oyunlar oynamak istiyorum ama forum okuduğum kadarıyla 4K monitörde 2K oyun oynamak görüntüyü zayıflatıyormuş.

2K monitör mü seçmeliyim, yoksa oyunları 4K mı oynamalıyım?
49" 65" gibi çok yüksek Curved oyuncu monitörlerini önerir misiniz, kullanılabilir oluyor mu?
İş, film, oyun her şeyi tek monitöre yapabileceğim bir monitör önerebilir misiniz? Fiyat skalası yüksek ve esnek.

Arkadaşlar merhaba,

MacBook + oyun kasasını çift HDMI girişli tek monitöre bağlamak istiyorum.

Halihazırda iş için 32" 4K 60Hz monitörüm var.
Geniş ekrana alıştığım için yine bu boyutlar ya da üstünü tercih etmek istiyorum.

RTX 4080s ile 2K oyunlar oynamak istiyorum ama forum okuduğum kadarıyla 4K monitörde 2K oyun oynamak görüntüyü zayıflatıyormuş.

2K monitör mü seçmeliyim, yoksa oyunları 4K mı oynamalıyım?
49" 65" gibi çok yüksek Curved oyuncu monitörlerini önerir misiniz, kullanılabilir oluyor mu?
İş, film, oyun her şeyi tek monitöre yapabileceğim bir monitör önerebilir misiniz? Fiyat skalası yüksek ve esnek.
4080 çoğu oyunu 4K oynatır ve 4K 60HZ monitörünüz varsa hikayeli oyunları o monitörde zaten oynayabilirsiniz oyuncu monitörü ile arasında bir fark hissetmezsiniz. Onun yerine arada bir Rekabetçi oyun oynarım falan derseniz 2K 240Hz bir monitör alın derim.

Hocam siz bu ligde bir monitör araştırın. Önerdiğim monitöre sahip değilim ya da hiç kullanma fırsatım olmadı ama istekleriniz doğrultusunda OLED paneliyle boyutuyla diğer sunduklariyla sizin için biçilmiş kaftan.

Hocam siz bu ligde bir monitör araştırın. Önerdiğim monitöre sahip değilim ya da hiç kullanma fırsatım olmadı ama istekleriniz doğrultusunda OLED paneliyle boyutuyla diğer sunduklariyla sizin için biçilmiş kaftan.

Monitör 60000 TL adam monitör için kredimi çeksin!

İş yapacaksan mutlaka ips panel olmalı yoksa görüntü berbat olur.

Monitör 60000 TL adam monitör için kredimi çeksin!

İş yapacaksan mutlaka IPS panel olmalı yoksa görüntü berbat olur.

Dostum adam 30 bin ve üstü bütçe belirtmiş. Fiyat için esnek olunabileceginden bahsetmiş. Okumadan paylaşım yapma.

Bütçe sorun değil, hatalı seçim yapmamak adına sizlere sormak istedim.

Kağıt üstünde güzel duruyor, teşekkür ederim inceleyeceğim.

4080 çoğu oyunu 4K oynatır ve 4K 60Hz monitörünüz varsa hikayeli oyunları o monitörde zaten oynayabilirsiniz oyuncu monitörü ile arasında bir fark hissetmezsiniz. Onun yerine arada bir rekabetçi oyun oynarım falan derseniz 2K 240Hz bir monitör alın derim.

Rekabetçi oyunlar adına daha yüksek bir Hz değerine sahip bir monitöre geçmek istiyorum.

ASUS ROG monitörler hakkında bilgisi olan var mı?
Özellik ve tasarım olarak iyi duruyorlar ama hiç deneyimlemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı