Rust VAC Ban'ın HWID olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Meriçengel

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i3-12100F
Ekran kartı: Sapphire redon RX 6700 10GB.
SSD: Adata 1TB okuma 3500mb/yazma 3000 MB.
Anakart: ASUS Prime H610M-K 4D.
RAM: XPG 8 GB (2x8) DDR 4 3200MGHZ.
PSU: Power Boost 650W 80+
Meslek
Elektirikçi
Merhaba. Bundan tam 190 gün önce driverlerimi güncellerken VAC ban yedim ve farem A4-tech olduğundan kaynaklanıyormuş. Bu VAC ban HWID midir bir bilginiz var mı? Banın IP olmadığından eminim çünkü kuzenim bizde kalıyordu ve bizim internetimizden Rust oynuyordu. Desteğe yazdığımda hiçbir şekilde söylemiyorlar

Son düzenleyen: Moderatör:
VAC banlar HWID olmaz hesap açıp oynanabilirsin oyunu alarak veya hesabı değiştirerek.

CS mantığında düşün VAC yersen hesap açıp oynarsın.

eğer IP ban yediyseniz(tabii varsa) dinamik IP ise fişten takıp çıkarın yenilenir.

Kardeşim yandan şu anda keyiflice Rust oynuyor benim hesabım banlı fakat şu an IP olmadığını buradan anladım oyun 600TL olduğundan ya bir şey olursa korkusu var bunun hakkında resmi Valve'nin yayınladığı bir yazı varsa atarsan sevinirim.

Kardeşim yandan şu anda keyiflice Rust oynuyor benim hesabım banlı fakat şu an IP olmadığını buradan anladım oyun 600TL olduğundan ya bir şey olursa korkusu var bunun hakkında resmi Valve'nin yayınladığı bir yazı varsa atarsan sevinirim.

Rust HWID ban atabiliyor ancak siz VAC yemişsiniz ancak ikisini de yeme olasılığınız var.

Ancak ilk ban yediyse HWID atmazlar 2 3 ban yemesi lazım direk HWID atacaklarını sanmıyorum
Genelde atmazlar

"Easy Anti-Cheat" koruması bu Rust'un okuyabilirsin çoğu şeyi.

Eğer illa ben korkuyorum diyorsan HWID spooferler var kullanabilirsin işe yararmı bilmem

Ek olarak Valve atamaz yazı Rust'un yapımcısı atabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı