RX 550 sistem Dying 2 çalıştırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Evet. Şu an harbiden üzüldüm oynayamayacağım için hem de harbiden üzüldüm.
Ben size bir link atacağım, RX 550'de hangi oyunları hangi ayarlarda falan oynayabilirsiniz diye değerlere bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben size bir link atacağım, RX 550'de hangi oyunları hangi ayarlarda falan oynayabilirsiniz diye değerlere bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayağı iyiymiş. Teşekkürler.

Kısacası sen boş ver yükleme zevk almazsın daha da kısası PC kaldırmaz değil mi?

İşlemcin nedir bilmiyorum ama RAM de yetersiz. İşlemcin yeterliyse, ekran kartını 800-1000'e satıp 1300-1400 TL'ye RX 470 alsan, yine ikinci el 8 GB RAM daha çeksen.

2 kat performans için 1K bile harcamamış olursun.

İşlemcin nedir bilmiyorum ama RAM de yetersiz. İşlemcin yeterliyse, ekran kartını 800-1000'e satıp 1300-1400 TL'ye RX 470 alsan, yine ikinci el 8 GB RAM daha çeksen.

Açıkçası yapamam nedenini sorma ayrıca en azından indirip bir deneyeceğim Dying Light 2'yi yardım eden herkese teşekkür ederim iyi geceler.

RX 550'den neden 470'e geçsin anlayamadım. performans olarak daha mı üstün ki?

RX 550'den neden 470'e geçsin anlayamadım. performans olarak daha mı üstün ki?

2,5 kat daha üstün evet.

33.jpg

Geri
Yukarı