Çözüldü RX 560 sürücü yenilemesi sonrası Witcher 3'de anlık FPS düşüşleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet0007

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim RX560 ekran kartım var. Ekran kartını ilk aldığım zaman driveri sorunsuz bir şekilde çalışıyordu fakat yeni driveri indirince Witcher 3 oyununda drop girmeye başladı. Ne yapmalıyım? İlk sürüm sürücüyü bulamıyorum bilgisayarı formatlasam eski haline gelir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hala aynı :( sıkıldım artık.

Tekrar DDU ile kaldırın ve aygıt yöneticisinde temel görüntü bağdaştırıcısına sağ tıklayıp cihazdan kaldır deyin. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Önemli not: Bu işlemin olması için otomatik sürücü güncellemesi açık olmalıdır.
Bu arada uğraştırdım kusura bakmayın.
Tekrar DDU ile kaldırın ve aygıt yöneticisinde temel görüntü bağdaştırıcısına sağ tıklayıp cihazdan kaldır deyin. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Önemli not: Bu işlemin olması için otomatik sürücü güncellemesi açık olmalıdır.

Nereden açacağım otomatik güncellemeyi.

Nereden açacağım otomatik güncellemeyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki ayar hayır değil evet olması lazım.

Dediğinizi yaptım şu an ekran kartı sürücüsü indirmeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı