RX 570 R3 3200G Sistemin Sürücüleri Nasıl Yüklenmeli?

anilunver33

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar driverlar hakkında biraz araştırma yaptım birçok konu konuşuluyor. Bunlar hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Şöyle ki anakart ve işlemci modelini yazdım bu sisteme 570 takacağım. Takmadan önce format atacağım soru şu: Windows'tan güncelleştirmeleri yapmak mı yoksa chipset + GPU driver yapmak mi daha iyi ve performanslı olur? Bunun cevabını merak ediyorum. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Windows'un kurduğu sürücüler birkaç sürüm eski diye biliyorum. AMD'nin kendisinden yapmanız daha sağlıklı.

peki formattan sonra windowsun update lerini yapmalı mıyız
Evet, o Update'ler bir çok gerekli sürücüyü kuruyor, performans iyileştirmeleri yapıyor, hataları fixliyor ve Windows hizmetlerini geliştirip, stabilleştiriyor.

Evet, o Update'ler bir çok gerekli sürücüyü kuruyor, performans iyileştirmeleri yapıyor, hataları fixliyor ve Windows hizmetlerini geliştirip, stabilleştiriyor.
sistemim apu olduğu için dahili gpu sürücüsü yüklememe gerek var mı harici bi ekran kartı takacağım

bir de uptade ten sonra kurmam gereken sürücüler hangileri
anakart - b450m s2h
işlemci- ryzen 3 3200g (apu)
ekran kartı - rx570

Geri
Yukarı