RX 580 için monitör önerisi

Toprak gokce

Decapat
Şimdi benim elimde topladığım 1050 Ti'lı sıstem var ve ekran kartımı satıp RX 580 almayı düşünüyorum.

Şu anlık bu monitörü almayı düşünüyorum. Bunu almalı mıyım yoksa 144 Hz bir monitor almak daha mı mantıklı? Şu anda elimde monitor yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tercih oynadığın oyunlara göre değişir. Rekabetçi oyunları (LoL,Cs:Go,Apex v.s) oynuyorsan elbette 144HZ daha iyi. Hikaye tarzı oyunlar oynuyorsan attığın işini görecektir , 144HZ'in yokluğunu hissetmezsin..

Şimdi benim elimde topladığım 1050 Ti'lı sıstem var ve ekran kartımı satıp RX 580 almayı düşünüyorum.

Şu anlık bu monitörü almayı düşünüyorum. Bunu almalı mıyım yoksa 144 Hz bir monitor almak daha mı mantıklı? Şu anda elimde monitor yok.
144 Hz olarak bunu önerebilirim.

Ne yapmak istediğine bağlı, keşke daha açık bir şekilde belirtseydin. Grafiklere çok önem veriyorsan 75Hz monitör çok daha işine yarayabilir; paradan da kurtarmış olursun. Ancak çok oyunculu oyunlar oynuyorsan veya grafikler değil akıcılık önemli diyorsan 144Hz senin için daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı