RX 580 İçin Monitör Önerisi

Sedus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu monitörler arasında hangisini tercih etmeliyim sizce? Nedenleri ile birlikte yazarsanız sevinirim. League of Legends tarzı MOBA oyunlarını ağırlıklı oynuyorum. Fakat Fortnite, CS:GO tarzı oyunları da akıcı ve profesyonell bir şekilde oynamak istiyorum. Sizce hangi monitöre yönelmeliyim?

Ekran kartım: Sapphire Radeon RX580 Pulse OC 8 GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı
İşlemcim: Ryzen 2600

Hangi monitöre yönelmeliyim arkadaşlar yukarıda belirttiğim oyunlara göre hangi panele yönelmeliyim kafam çok karışık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu AOC C24G1 benim gözümede çarpmadı değil. Bende onu almayı düşünüyorum. Çoğu kişi fiyat performans olduğunu söylüyor. Çerçeveside çok inceymiş. Tercih edilebilir bence

2. , 3. ve 5. monitörü eleyin çünkü TN paneller. Tartışmasız 1. monitör Samsung LC24FG73FQMXUF bilenler bilir Black Friday indirimlerinden Msı MAG241C konusu açıp bir çok kişiyle birlikte almıştık ama bir çoğumuz Samsung LC24FG73FQMXUF alamadığımız için üzülmüştük çünkü fiyatı yüksekti. Uzun zamandır almayı düşündüğüm monitör ve uzun zamandır 1500 Lira civarına düşmemişti, kaçırmayın derim.

1080p 144 hz işinizi görecektir (1ms -4ms takılmayın anlaşılmayan fark var diyorlar psikolojik felan ) düşük ms iyidir

Arkadaşlar başka önerisi olan yok mu?

Samsung 23.5" LC24FG73FQMXUF 1ms 144Hz DP 2xHDMI FreeSync FHD Quantum Dot Curved Gaming Monitör

AOC 24" C24G1 2xHDMI DP VGA 144Hz 1MS Freesync Full HD Curved Gaming Monitör

Arası gidip geliyorum. Samsung alırsam bütçemi aşmış olacağım. Aoc ile aralarında çok fark var mıdır yoksa bütçem yetiyorsa samsungu almalı mıyım?
Konu güncel arkadaşlar
.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı