RX 580 ile i7 11700K darboğaz yapar mı?

GDDR5 bir kart, 580 kartların çoğunluğu hor kullanılmış veya yorulmuş kartlar oluyor, eski bir mimari kullanıyor, 200W enerji çekiyor, işlemcini kısıtlıyor.
Paran varken ve alıyorken güzel ve daha yeni bir kart alman için yardımcı olmaya çalışıyoruz hocam.
Bütçeniz nedir ve bu sistemin fiyatı nedir yazarsanız daha net şekilde yardımcı olabiliriz.
Kartın üreticisi, PSU watt değeri markası modeli gibi şeylerde önemli ek olarak.
RX 580'de GDDR5 bir kart hocam.

Ben RX 580 için dedim onu zaten hocam?

Sistemin fiyatını vb belirtirseniz artık, ona göre öneri yapalım.

Dostum, ben sistemin fiyatını belirtmek zorunda değilim eğer bir isteğim olsaydı öneri yazın derdim ilk başta😀

Zaten sadece RX 580 ve i7 11700k darboğaz yapar mı diye sordum ve bir kişi tatmin edici yanıt verdi.

Siz sadece şu anda konuyu uzatıyorsunuz ve yanlış söylediğiniz bir şeyin üzerini 'RX 580 için dedim onu zaten' diyerek kapatmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca, RX 580 ile Cyberpunk 2077 oynanmaz diye kim söylemiş? Şuanki 7-8 yıllık bilgisayarım ile bile 60-70 FPS alıyorum, yani boş konuşmaya gerek yok. Bilginiz yoksa boş yorum yazmayın.

RTX 2000 serisinin bile 17 ay önce desteği kesildi, o yüzden kartların yaşıyla yeni güncel oyunları yarıştırmayın.

Son düzenleme:
Dostum, ben sistemin fiyatını belirtmek zorunda değilim eğer bir isteğim olsaydı öneri yazın derdim ilk başta😀

Zaten sadece RX 580 ve i7 11700K darboğaz yapar mı diye sordum ve bir kişi tatmin edici yanıt verdi. Siz sadece şu anda konuyu uzatıyorsunuz ve yanlış söylediğiniz bir şeyin üzerini 'RX 580 için dedim onu zaten' diyerek kapatmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca, RX 580 ile Cyberpunk 2077 oynanmaz diye kim söylemiş? Şu anki 7-8 yıllık bilgisayarım ile bile 60-70 FPS alıyorum, yani boş konuşmaya gerek yok. Bilginiz yoksa boş yorum yazmayın.

Şimdi senin yaptığın en büyük hata "bilgin yoksa konuşma" demek çünkü bilgili biri buraya gelip falanca bilanca ile darboğaz yapar mı diye sormaz. Arkadaşı savunmak bana düşmez ama burada sana fiyat performans önerisi yapabileceğini düşündüğünden büyük ihtimalle fiyat nedir sorusunu o da ben gibi yöneltti. Yani anlayacağın çöp olana tonla para verme ihtimalin bizi üzüyor senin soruya cevap vermeyip kibirlenişinin cezası paranı çöpe atmak olabilir. :D sevgiler.

Zaten sadece RX 580 ve i7 11700K darboğaz yapar mı diye sordum ve bir kişi tatmin edici yanıt verdi. Siz sadece şu anda konuyu uzatıyorsunuz ve yanlış söylediğiniz bir şeyin üzerini 'RX 580 için dedim onu zaten' diyerek kapatmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca, RX 580 ile Cyberpunk 2077 oynanmaz diye kim söylemiş? Şu anki 7-8 yıllık bilgisayarım ile bile 60-70 FPS alıyorum, yani boş konuşmaya gerek yok. Bilginiz yoksa boş yorum yazmayın.

RTX 2000 serisinin bile 17 ay önce desteği kesildi, o yüzden kartların yaşıyla yeni güncel oyunları yarıştırmayın.

Tamam sen al o sistemi en çok sen biliyorsun, umarım birkaç haftaya RX 580 şöyle oldu şu problemi var diye konu açmazsın veya PSU düzgün bir şeydir umarım.
Fiyatını sormamın sebebi de kazık yememen içindi fakat şu yazdığından sonra cidden umurumda değil
He bilgin yoksa konuşma demişsin bilgin yoksa konu açma sende internetten bak o zaman.

Zaten sadece RX 580 ve i7 11700k darboğaz yapar mı diye sordum ve bir kişi tatmin edici yanıt verdi.

Siz sadece şu anda konuyu uzatıyorsunuz ve yanlış söylediğiniz bir şeyin üzerini 'RX 580 için dedim onu zaten' diyerek kapatmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca, RX 580 ile Cyberpunk 2077 oynanmaz diye kim söylemiş? Şuanki 7-8 yıllık bilgisayarım ile bile 60-70 FPS alıyorum, yani boş konuşmaya gerek yok. Bilginiz yoksa boş yorum yazmayın.

Öncelikle i7 11. nesil bir işlemci ona yeter de artar ve darboğaz da yapmaz.

Ayriyeten arkadaşlar size bütçe belirtin demiş ki belki o bütçeye daha iyi bir ekran kartı alabilirsiniz. Gereksiz yere kendinizi bilgili gösterip, bu konudaki kişileride bilgisiz göstermişsiniz. Adamlar sizin paranızı düşünüyor, yazık olmasın, çar çöp olmasın diye düşünüyor siz kalkmışsınız saygısızlık yapıyorsunuz.

Daha fazla yazmıştım lakin klasik technopat kaydetmemiş. tekrardan düzenledim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı