RX 6500XT mi GTX 1650 mi yoksa başka bir kart mı?

Bütçe
4500
AMD işlemciler Ryzen 3000 serisinden itibaren ve Intel işlemciler 11. nesilden itibaren PCI-e 4.0 desteğine sahip.
Ryzen 5 3600 ve üzeri,
Intel i5-11400F ve üzeri olabilir.
Satıştan elde edilecek bütçenize uygun seçim yapılır.
Kafamda planladığım gibi 6500XT alacağım, şimdi ryzen 3 serisine geçmektense biraz daha bekleyip direkt 5 serisine geşsem daha iyi olacak gibi. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim.
Gamegaraj'da 3800'e 6500 XT satılıyor hocam. Hatta bende aldım.
Hocam sizce garanti iade vesaire süreçleri için Amazon'u tercih etmem daha mı mantıklı olur?

Son düzenleme:
Kafamda planladığım gibi 6500XT alacağım, şimdi Ryzen 3 serisine geçmektense biraz daha bekleyip direkt 5 serisine geşsem daha iyi olacak gibi. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Hocam sizce garanti iade vesaire süreçleri için Amazon'u tercih etmem daha mı mantıklı olur?

Amazon yurt dışı aliyor isen garanti yok sadece iade var ve oda uretici kaynakli problemse iade aliyor baska sıkıntı yani. TR karti almaya bak derim. Bu arada 2 haftadir bende 6500 XT kullanıyorum Sapphire. 3.0 da kullanıyorum. Bu haliyle bile 1650'den ustun yani.

Kafamda planladığım gibi 6500XT alacağım, şimdi ryzen 3 serisine geçmektense biraz daha bekleyip direkt 5 serisine geşsem daha iyi olacak gibi. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim.

GameGaraj çok güvenlidir hocam. Sıkıntı yaşayanı duymadım hiç.

Amazon yurt dışı aliyor isen garanti yok sadece iade var ve oda uretici kaynakli problemse iade aliyor baska sıkıntı yani. TR karti almaya bak derim. Bu arada 2 haftadir bende 6500 XT kullanıyorum Sapphire. 3.0 da kullanıyorum. Bu haliyle bile 1650'den ustun yani.
Amazon.de ürünlerinde satıcı Amazon ise garanti olmuyor mu yine de?

Geri
Yukarı