RX 6600 ekran kartı 102 derece oluyor

Kulaklık uygulamasını kullanma. Fan ayarını vs yapıp AMD Denetim Masası üzerinden öyle test. Kartı sıfır mı aldın 2.el mi 2.el ise minning çıkması mı

Kartı 0 aldım 2. el değil ve kulaklık uygulamasını zaten kullanmıyorum ama kulaklık uygulamasında üstteki 90 derece değil de altdaki sıcaklık değeri AMD Software ile aynı ve ben oyundayken baktıgımda hotspot 102 normal sıcaklığı yani AMD ile aynı olan sıcaklık ise 85-95'di

Kartı 0 aldım 2. el değil ve kulaklık uygulamasını zaten kullanmıyorum ama kulaklık uygulamasında üstteki 90 derece değil de altdaki sıcaklık değeri AMD Software ile aynı ve ben oyundayken baktıgımda hotspot 102 normal sıcaklığı yani AMD ile aynı olan sıcaklık ise 85-95'di
Garantisi var mı?

Maalesef onu bilmiyorum az önce yazdıgınız soruyu yanıtlıyıcaktım özür dilerim arada kaynadı, 2 yıl önce aldım bilgisayarı garanti konusunu akşam öğrenebilirim muhtemelen.
Garantiler genellikle 2 yıldır. Garantiye yollayabilirsiniz. Yenileyip gönderiyorlar.

Akşam öğrenip dediğiniz gibi garantiye gönderebilirim belki, teşekkürler yardımınız için.

Fan %kaçta çalışıyor kasa mesh değilse 80 derece normal boşa garantiye yollamayın. Fan hızını manuel attırıp test edin bakalım. Sapphire'in soğutması iyi değil zaten.

Ona AMD Software'den bakmaya çalıştım arttırıcaktım ama bulamadım nasıl bakacağım acaba?
1714477644443.png

Yeni konular

Geri
Yukarı