RX 7600'de WattMan hatası var mı?

Kl0prax

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni bir sistem toplayacağım ve iki ekran kartı arasında kaldım.

• RX 7600.
  • RTX 4060.

Direksiyon seti de almak istediğim için bilgisayarı daha ucuza getirmeye çalışıyorum. RTX 4060 2K daha pahalı olduğu için RX 7600 almak istiyorum ancak WattMan hatasıyla uğraşmaktan korkuyorum. En ucuzu Sapphire modeli ancak bu kartla WattMan hatası alanlar var.

Üstüne 2000 lira daha ekleyip 4060 mı almalıyım? Yoksa (WattMan hatası düzeltildiyse) RX 7600 mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir sistem toplayacağım ve iki ekran kartı arasında kaldım.

• RX 7600.
  • RTX 4060.

Direksiyon seti de almak istediğim için bilgisayarı daha ucuza getirmeye çalışıyorum. RTX 4060 2K daha pahalı olduğu için RX 7600 almak istiyorum ancak WattMan hatasıyla uğraşmaktan korkuyorum. En ucuzu Sapphire modeli ancak bu kartla WattMan hatası alanlar var.

Üstüne 2000 lira daha ekleyip 4060 mı almalıyım? Yoksa (WattMan hatası düzeltildiyse) RX 7600 mü?

RX 7600 WattMan hatası yok diye biliyorum ben RX 6700 XT kullanıyorum hiç WattMan yemedim.

Hocam ben yok diye biliyorum hiç bu seride WattMan sorunları yaşayan duymadım. Genellikle RX 4 ve 5 serisinde oluyor bu sorun diğer seriler daha optimize ve kararlı çalışıyor. Riske atmak istemiyorsanız NVIDIA yönelin bence hocam en azından daha kararlı ve daha iyi teknolojileri mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı