Çözüldü Ryzen 5 3600 6600XT sistem oyun sırasında kendisini kapatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ATTILA453

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım kendisini özellikle Apex Legends Witcher 3 ve Content Warning gibi oyunlarda kendisini kapatıyor sıcaklık olarak hiçbir sorunum yok işlemcim 52 derecelerde ekran kartımda 50 derecelerde çalışyıyor OCCT üzerinden psuma test yaptığımda da kendisini kapatmıyor ama bu saydığım oyunlarda kendisini kapatıyor ki Rainbow Six: Siege'de oynuyorum Rainbow Six: Siege'de kendisini kapatmıyor sebebi ne olabilir ekran kartım 6600XT işlemcim Ryzen 5 3600 PSU 550W 80+ Bronze Corsair Spec Delta adlı kasasından gelen PSU.

Götür bilgisayarcıya, ekran kartı ve PSU'yu değiştirip deneyin. Önce ekran kartını değiştirin, ekran kartından kaynaklıp kaynaklanmadığını anlayın. Sorun devam ederse PSU'ya geçin.

Hocam aslında söylemedim ancak PSU'dan da sürekli değişik bir ses geliyor.

Götür bilgisayarcıya, ekran kartı ve PSU'yu değiştirip deneyin. Önce ekran kartını değiştirin, ekran kartından kaynaklıp kaynaklanmadığını anlayın. Sorun devam ederse PSU'ya geçin.

İsterseniz ses geldiği zaman kaydedip atabilirim.

CV serisi her ne kadar Vs'nin üstü olsa bile bu tür problemler olabiliyor. Dediğim şekilde tek tek deneyin sorun yüksek ihtimal PSU'ya da ekran kartı kaynaklı.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim nerede oturuyordunuz bu arada daha doğrusu Gaziantep'te önerebileceğiniz bir yer var mı veya bu işi zincir olarak yapan bir yer.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim nerede oturuyordunuz bu arada daha doğrusu Gaziantep'te önerebileceğiniz bir yer var mı veya bu işi zincir olarak yapan bir yer.

Antepliyim ben de şansınıza şu an Antep'de değilim, olsam bizzat denerdik sisteminizi. Herhangi bilgisayarcıya götürün, derdinizi anlatın yardımcı olurlar.

Antepliyim ben de şansınıza şu an Antep'de değilim, olsam bizzat denerdik sisteminizi. Herhangi bilgisayarcıya götürün, derdinizi anlatın yardımcı olurlar.

Hocam yanlış anlamazsanız ne zaman gelbilirsiniz güven anlamında biraz sorun yaşıyorumda parasıyla yapabilirseniz sevinirim.

Ama eğer dükkanım vesaire yok uğraşamam diyorsanız yanlış anlamam yani sorun olmaz.

Veya en azında şuraya götürebilirsin dediğiniz bir yer var mı?

Son düzenleme:
Hocam yanlış anlamazsanız ne zaman gelbilirsiniz güven anlamında biraz sorun yaşıyorumda parasıyla yapabilirseniz sevinirim.

Ama eğer dükkanım vesaire yok uğraşamam diyorsanız yanlış anlamam yani sorun olmaz.

Veya en azında şuraya götürebilirsin dediğiniz bir yer var mı?

Ne parası hocam estagfurullah, 20-25 gün daha yokum sınava kadar. Sonrasında halletmemiş olursanız hallederiz, ek olarak ne eksiğiniz varsa hallederiz :)

Şimdi çalışıyor mu bilmiyorum primemall Vatan'da Hasan başkan vardı bu işlerden anlıyordu, orada Hasan olmasa bile yardımcı olurlar size.

Ne parası hocam estagfurullah, 20-25 gün daha yokum sınava kadar. Sonrasında halletmemiş olursanız hallederiz, ek olarak ne eksiğiniz varsa hallederiz.

Tamamdır hocam ben herhalde hallederim o zamana kadar size ulaşabileceğim Discord gibi bir şeyiniz var mı acaba anladığım kadarıyla anlıyorsunuzda bu işlerden her şey için pcciye gitmek istemem çünkü.

Ne parası hocam estagfurullah, 20-25 gün daha yokum sınava kadar. Sonrasında halletmemiş olursanız hallederiz, ek olarak ne eksiğiniz varsa hallederiz :)

Şimdi çalışıyor mu bilmiyorum primemall Vatan'da Hasan başkan vardı bu işlerden anlıyordu, orada Hasan olmasa bile yardımcı olurlar size.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.

Tamamdır hocam ben herhalde hallederim o zamana kadar size ulaşabileceğim Discord gibi bir şeyiniz var mı acaba anladığım kadarıyla anlıyorsunuzda bu işlerden her şey için pcciye gitmek istemem çünkü.

Bir sorun olduğu vakit etikletle beni buradan iletişim adresi vermek ne yazık ki yasak.

Yeni konular

Geri
Yukarı