Ryzen 5 5600X PC toplama

3600 MHz CL16 olduğunu fark etmemişim. Bu durumda 300 TL fark verilebilir, kasa konusunda MAG Forge 101M modeli de işinizi görecektir.
500 Gb m2 sanki yetmicekmiş gibi geliyo sıvı soğutucuyı çıkarsak onu yerine 1tb m2 taksak sizce nasıl olur test videolarında stock fanla ısı değerlerinin çok yükselmediğini gördüm 1tb m2 ssd öneriniz varmıdır
Devreye girmiyor, siz kapatıp açıyorsunuz.
daha iyi anlamam icin video öneriniz varmı

500 GB M.2 sanki yetmicekmiş gibi geliyor sıvı soğutucuyı çıkarsak onu yerine 1TB M.2 taksak sizce nasıl olur test videolarında stock fanla sıcaklık değerlerinin çok yükselmediğini gördüm 1TB M.2 SSD öneriniz var mıdır?

Daha iyi anlamam için video öneriniz var mı?

Niye 500 TL'ye sıvı soğutucu alıp 1 TB SSD almıyorsunuz? M.2 SSD'ye gerek yok, SATA da olur, aralarındaki fark çok çok az.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına bakmadım, eğer pahalı gelen bir parça varsa söyleyebilirsin.

İşlemci:
Anakart:
RAM:
Bütçe artarsa,
SSD:
PSU:
Kasa:
İşlemci soğutucu:
10700K, 5600X'den hem çoklu çekirdekte, hem de çoğu oyunda daha yüksek FPS veriyor. Ama ileride 5900X takacaksan, 5600X alabilirsin. İleride 5. nesil bir R9 takmayacaksan, 10700K al.

Hocam konuyla alakasız ama Logitech G102 Lightsync'den memnun musunuz? FPS oyunları oynayacağım akıcı olması çok önemli benim için. Bir de Prodigy versiyonu var hangisi daha iyi?
Hocam yeni konu açarsanız daha iyi yardımcı olabilirim size. Bu konuyu meşgul etmemek adına söyledim yoksa cevaplardım. Ama kısaca söyleyeceksem evet memnunum. CS:GO da yeterli geliyor bu fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı