Ryzen 5 7600X için sıvı soğutucu önerisi

Doğru montajladım ryzen 5 3600 ile kullanırken onu iyi soğutuyordu buna geçtim booster kapattıgım halde bile soğutmuyor 90 dereceyi geçiyor.
Çok kaliteli bir soğutucu değil. Phantom spirit 2 fanlı olmasına rağmen bunun 5 katı daha iyi.

Doğru montajladım Ryzen 5 3600 ile kullanırken onu iyi soğutuyordu buna geçtim booster kapattıgım halde bile soğutmuyor 90 dereceyi geçiyor.

Kaliteli bir soğutucu değil Phantom spirite geçmen çağ atlatır.

Çok kaliteli bir soğutucu değil. Phantom spirit 2 fanlı olmasına rağmen bunun 5 katı daha iyi.
Evet kaliteli birşey değil 4 yıldır idareten kullandım ama iyi bir soğutucu almak istiyorum sıvı soğutucu şart değil ona yakın hava soğutucuda olur ama ileride işlemciyi yükseltebilrim ryzen 7 veya 9 serisi alabilirim ondada kullana bilmem lazım.

Evet kaliteli bir şey değil 4 yıldır idareten kullandım ama iyi bir soğutucu almak istiyorum sıvı soğutucu şart değil ona yakın hava soğutucuda olur ama ileride işlemciyi yükseltebilirim Ryzen 7 veya 9 serisi alabilirim onda da kullana bilmem lazım.

Phantom spirit her türlü götürür sizi merak etmeyin.

1714836335616.png

Kasan destekliyorsa @pawEn hocamın attığı iyidir ama gene de sıvı soğutma işine girme bence.

Hocam zannetmiyorum o buna zar zor yeter ryzen 7 veya 9 serisine yetmez ileride değiştireceğim işlemciyi.
Öneriyorsak bir bildiğimiz var dimi hocam yani rampage gamepower önermiyoruz sonuçta. Arkadaş yukarıya testlerini de bırakmış ki o testler full yükteki testler siz 92 dereceyi göremezsiniz bile muhtemelen.

Hocam zannetmiyorum o buna zar zor yeter ryzen 7 veya 9 serisine yetmez ileride değiştireceğim işlemciyi.
Kasanız nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı