Ryzen 7 7800xD sistem için soğutucu önerisi

MertUncas

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Dark Freezer X128 soğutucumu değiştirmeyi düşünüyorum sizce ne alsam? İşlemcim için bütçem en fazla 2500 ve 3000 arası.

Kasa modelim:
Zoko melody white 4x12 cm fanlı temperli cam mesh panel bilgisayar kasası.

Alttaki önerimdir mükemmel.

Arkadaşlar Dark Freezer X128 soğutucumu değiştirmeyi düşünüyorum sizce ne alsam? İşlemcim için bütçem en fazla 2500 ve 3000 arası.

Kasa modelim:
Zoko melody white 4x12 cm fanlı temperli cam mesh panel bilgisayar kasası.

Soğutucu kötü değil, sıcaklıklar ne durumda?

Dark Freezer X128 kule tipinden ne farkı var bu 2 tane attığının hocam performansları nasıl ? Sıvı soğutucular gibi mi ?

Soğutucu kötü değil, sıcaklıklar ne durumda?
Sıcaklıklar PUBG'de 68-69-72 Böyle hocam ama değiştirmeyi düşünüyorum daha az sıcaklık istediğim için.

Dark Freezer X128 kule tipinden ne farkı var bu 2 tane attığının hocam performansları nasıl? Sıvı soğutucular gibi mi?

Sıcaklıklar PUBG'de 68-69-72 Böyle hocam ama değiştirmeyi düşünüyorum daha az sıcaklık istediğim için.

Sıcaklıklarınız gayet iyi, illede değiştirecekseniz bunu alın.

Sıcaklıklarınız gayet iyi, illede değiştirecekseniz bunu alın.

Hocam sıvı soğutucu mu alsam yoksa bu attığın Thermalright Phantom Spirit 120 çok iyi soğutabilecek bir güçte kule tipi soğutucusu mu ?

Dark Freezer X128 kule tipinden ne farkı var bu 2 tane attığının hocam performansları nasıl? Sıvı soğutucular gibi mi?

Altakinin performansı mükemmel.

Stokta yok hocam.

Thermalright Peerless Assassin 120 Black TL-C12B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili var burada yazıyor.

Geri
Yukarı