Ryzen 7600X - RX 6600 XT için EFI önerisi

mumin16

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar devamdaki donanıma sahibim:
MSI Pro B650-P Wi-Fi anakart | Ryzen 7600X işlemci | RX 6600 XT ekran kartı | Kingston furybeast 16 GB 6000 MHz DDR5 CL40 RAM | Hi-Level M.2 PCI-Express 3.0 SSD | ASUS VA27DQSB 27" monitör.

Eski bilgisayarım için ( 5600X, ASUS B450M-K) EFI ekte.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Pro B650-P Wi-Fi anakart | Ryzen 7600X işlemci | RX 6600 XT ekran kartı | Kingston furybeast 16 GB 6000 MHz DDR5 CL40 RAM | Hi-Level M.2 PCI-Express 3.0 SSD | ASUS VA27DQSB 27" monitör.

AMD 7000 serisine kurulum ile ilgili kaynak çok sınırlı olmasına rağmen kurulum oldu. strangerone 'a yardımları için çok teşekkür ediyorum kraldır kendisi.

1-Kurulumu hızlı şekilde yapıyor ama usb2 'leri görmüyor. Usb3 şart. Bunu nasıl aşabiliriz? Aslında benim için sorun değil yeterli usb3 girişi var(olmayanlara sorun olabilir).
2-Wifi ve bluetooth tanımıyor gerekli kextler ve ayarlar nelerdir? Benim EFI gigabyte anakart için olandan araklama , o anakart için kextler barındırıyor büyük ihtimal, benim anakart için özelleştirilmiş kextlerle umarım sorun aşılır, onlar nelerdir? Gereksiz olanları da temizlemek gerek, onlar nelerdir?
3-Bir de serial number'ı değiştirmem gerekli mi? kurulum sırasında time machine'de adamın(arak EFI sahibi) bilgileri geldi sanki.

EFI'i eke koyuyorum kalın esenlikle mutlu yıllar şimdiden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı