Elektronik S23 128 GB sepette 26.124,05 TL

Taksit yapabileceğim bir şekil var mı faizi az veya olmayan uzun veya orta vade
Ziraat bankası kredi kartı tek çekim alışverişi bir miktar faiz ile taksitlendiriyor, sırf nakit alamıyorum diye s23 almamıştım, daha sonra aldığım telefonun ödemesini yaparken gördüm taksitlendir seçeneğini.

3900 mAh bataryaya sahip oluşu tüm isteğimi öldürdü fakat fiyat cidden iyi sıkıntı etmeyenler kaçırmasın.

Yanlış bilgi veriyorsunuz. S23 ve S24 serisi Samsung'un eski telefonlarına ve birçok telefona kıyasla aşırı fazla pil ömrü vadediyor. S22'de 5-6 saat ekran süresi alırken S23'te 10 saat pil ömrü alınabiliyor. MAh'e bakarak telefon alınmaz. Benim telefonumda 4500 mAh batarya var ama 3 saat ekran süresi alıyorum güç tasarrufunda bile. İşlemci verimiyle âlâkalı bir durum.

Yanlış bilgi veriyorsunuz. S23 ve S24 serisi Samsung'un eski telefonlarına ve birçok telefona kıyasla aşırı fazla pil ömrü vadediyor. S22'de 5-6 saat ekran süresi alırken S23'te 10 saat pil ömrü alınabiliyor. MAh'e bakarak telefon alınmaz. Benim telefonumda 4500 mAh batarya var ama 3 saat ekran süresi alıyorum güç tasarrufunda bile. İşlemci verimiyle âlâkalı bir durum.

O derecede bir fark olduğunu bilmiyordum hocam iyiymiş, cidden verim farkıyla ekran süresi bu kadar uzayabiliyorsa bir sıkıntı kalmıyor demektir.

O derecede bir fark olduğunu bilmiyordum hocam iyiymiş, cidden verim farkıyla ekran süresi bu kadar uzayabiliyorsa bir sıkıntı kalmıyor demektir.

Evet. Sorun yok. Pil ömrü olarak 21 ve 22 serisi aşırı sorunlu. İşlemciden dolayı. Bende S21 FE var. İşlemci Samsung'un sorunlu Exynos işlemcisi olduğu için güç tasarrufunda bile az parlaklıkta en fazla 4 saat ekran süresi alıyorum. Ama yine de memnunum telefondan. Fiyatına göre çok iyi. Ha bu arada 24 serisi yeni çıktığı için pil ömründen konuşamayız ama S23 serisinde çoğu testte en iyi pil ömrü sunan S23 Plus. Ama 23 ve 23 Ultra'ya göre çok fark yok. Yine de en iyi pil ömrü Plus'ta.

Geri
Yukarı