S23 ekran süresi nasıl?

Mantığa bak Allah'ım koptum 😄 senin aldığın telefonun eminim ki 5000MAH veya 4900MAH falandır o değilse eminim ki saf Android kullanıyordur. Hadi hepsini geçtim senin takıldığın uygulamalar veya telefonda yaptığın şeylerin bile farkı oluyor ekran sürene. Gelipte yarı fiyatına aldığım daha çok veriyor deyip, eşleştirme yapmanız bariz komedi filmine benziyor 😄

5000MAH batarya var saf Android değil colors OS var 17 saat ekran suresi aldim degerlerimi paylastim bakabilirsiniz :)

5000MAH batarya var saf Android değil colors OS var 17 saat ekran suresi aldim degerlerimi paylastim bakabilirsiniz :)
Dostum ben zaten fazladan alınan ekran süresine bir şey demiyorum (eşleştirme) yapılmasını saçma buluyorum yoksa her farklı cihaz fazla veya az alabilir. Kalkıpta onunla bununla kıyaslanması mantıksız

Dostum ben zaten fazladan alınan ekran süresine bir şey demiyorum (eşleştirme) yapılmasını saçma buluyorum yoksa her farklı cihaz fazla veya az alabilir. Kalkıpta onunla bununla kıyaslanması mantıksız.

He bende saçma buluyorum telefon kiyaslayanlarida anlamıyorum mesela al kullan alo diyor mu diyor.

Geri
Yukarı