S23 FE mi iPhone 11 mi?

Arkadaşlar selam yaklaşık 20 gün sonra telefon alacagım bende 8 Plus var S23FE almayı düşünüyordum öğrenci indirimi ile 19600 TL'ye geliyor bana ancak sonradan telefon için yapılan yorumlar korkuttu beni. Sizce sıfır bir S23 FE mi yoksa yoksa temiz 2.el iPhone 11 mi almalıyım? (iPhone 11 = 16000TL, sıfır S23FE = 19600TL) yoksa bütçeyi iyice zorlayıp sıfır bir iPhone 12 64 GB mı almalıyım? (depolama benim için hiç sorun değil 64 GB dolduramam bile) öneri ve fikirlerinize açığım teşekkürler.
S23 FE ile yarışamaz bile iPhone 11.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler bir sorum daha olacak iPhone 12 mi S23FE mi? Veya 18K-25K arası telefon önerisi olan var mı?

Teşekkürler galiba S23FE de karar kıldım tasarımı çerçevesi biraz rahatsız edici ancak çerçeve vesaire çok takılan biri değilim performansı önemli benim için başka cihaz önerisi olan olursa yanıt verebilir teşekkürler tekrardan.

Teşekkürler galiba S23FE de karar kıldım tasarımı çerçevesi biraz rahatsız edici ancak çerçeve vesaire çok takılan biri değilim performansı önemli benim için başka cihaz önerisi olan olursa yanıt verebilir teşekkürler tekrardan.

Hocam kusura bakmayın uyandırdım konuyu tekrardan cihazı aldınız mı? Acaba aldıysanız nasıl fiyatına değer mi? Biraz açıklar mısınız bataryası, performansı vb. özelliklerini.

Yeni konular

Geri
Yukarı