S23+ şarj olurken ısınıyor

siyamaske

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, şimdi ben bu telefonu şarj ederken kullanmıyorum ama 38c° kadar ısınıyor bu normal mi yoksa bir sorun mu? Telefonu şarjdan çıkardıktan sonra 1-2 dakika sonra telefon soğuyor. Normal mi bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, şimdi ben bu telefonu şarj ederken kullanmıyorum ama 38c° kadar ısınıyor bu normal mi yoksa bir sorun mu? Telefonu şarjdan çıkardıktan sonra 1-2 dakika sonra telefon soğuyor. Normal mi bu?

Ben S23 aldım hızlı şarjı kapattım ilk iş. Zaten normal hızda orijinal şarj aletiyle 1 saat 50 dk sürüyor. Hızlı şarjda ise 1 saat 5 dk yani 45 dk için hiç değmez. S23 plusta süreler nedir bilmiyorum.

Düz S23 kullanıyorum 2023 Mart ayından beridir bende hiç ısınma olmadı şarj olurken, telefona bakarken bile. Hem hızlı şarj hem normal şarjda da kullandım. İnstagram, WhatsApp, Twitter ve Tarayıcı kullandım.

Oyun oynarken 38-42 derece oluyor zaten (Şarj da) değil iken. Üstelikte siz telefona bakmadığınızı söylüyorsunuz şarj da iken bence normal bir durum değil.

Not; Telefon henüz 7-15 günlük ise normal bir durum 30 günün sonunda normale dönecektir. Ama yeni değilse hiçte normal bi durum değil dediğim gibi.

Düz S23 kullanıyorum 2023 Mart ayından beridir bende hiç ısınma olmadı şarj olurken, telefona bakarken bile. Hem hızlı şarj hem normal şarjda da kullandım. Instagram, WhatsApp, Twitter ve tarayıcı kullandım.

Oyun oynarken 38-42 derece oluyor zaten (şarj da) değil iken. Üstelikte siz telefona bakmadığınızı söylüyorsunuz şarj da iken bence normal bir durum değil.

Not; telefon henüz 7-15 günlük ise normal bir durum 30 günün sonunda normale dönecektir. Ama yeni değilse hiç de normal bir durum değil dediğim gibi.

Telefonu 4 ay once aldim bazilari normal oldugunu soyluyor hem de evde şarj ediyorum ev sıcak oluyor ondan olabilir mi acaba? Ama çok da sıcak olmuyor 30 derece falan diyebilirim.

Hızlı şarj yaparken maalesef böyle oluyor.

Batarya icin sorun olusturur mu?

Telefonu 4 ay once aldim bazilari normal oldugunu soyluyor hem de evde şarj ediyorum ev sıcak oluyor ondan olabilir mi acaba? Ama çok da sıcak olmuyor 30 derece falan diyebilirim.
38 derece demişsiniz başlıkta 👀
şimdi 30 diyorsunuz 30 ise gayet normal durum.

Diğer türlü 38 derece ise değil anlattığım gibi.

Elbette ev sıcaklığı da etki eder. Fakat şarj da iken hiç bakmıyorum dediğiniz içinde o kadar da yükselmemesi lazım 38 derecelere kadar.

38 derece demişsiniz başlıkta 👀
Şimdi 30 diyorsunuz 30 ise gayet normal durum.

Diğer türlü 38 derece ise değil anlattığım gibi.

Elbette ev sıcaklığı da etki eder. Fakat şarj da iken hiç bakmıyorum dediğiniz içinde o kadar da yükselmemesi lazım 38 derecelere kadar.

Wi-Fi falan acik o etki eder mi peki? Kusura bakmayin unutuyorum bazen cevap vermeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı