S23 vs S24

İnternette gördüğüm kadarı ile aralarında 5K'den daha fazla fark var, süreyya hanımın muhteşem değişimi konseptinde bir cihaz S24, fazladan 2 çekirdek koyarak AnTuTu'da S23'ten düşük puan aldı demesinler diye %10'un altında göstermelik bir performans farkı koymuşlar. Şahsi düşüncem tasarım ve yazılım desteği dışında gram farkı olmayan cihazlar, yani Samsung AI diye bize bir şeyleri yutturmaya çalışıyor ancak ben özellikle standart kullanıcı açısından erken bir teknoloji olduğunu düşünüyorum. Eğer ki telefonu 10 yıl kullanırım uygulama desteği kesilmesin derseniz S24 alınabilir ancak maksimum 5 yılda yenilerim derseniz S23 alın derim.

Fark sadece işlemci mi? S24'ü tercih etmeyi gerektirecek başka bir şey yok mu? (Ben de S23 almayı planlıyorum bu sebeple sormak istedim).
7 yıl güncelleme desteği alacak bide ai muhabbetleri falaj var pek bilmiyorum gerçi ama eğer işlemci eski exynoslar gibi değilse güncel kalmak mantıklı s24 alicam sanirim. Keşke sd 8 gen 3 koysaydılar hiç tereddüt etmeden alırdım

Yeni konular

Geri
Yukarı