Çözüldü S24 Plus USB PD şarj duraklatma ayarı nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beyaz_G

Hectopat
Yer
Kırıkkale
Çakma olduğunu hiç sanmam fakat kendi sitesinden baktığımda yorumları hiç iyi değildi. Ugreen tercih ederim ben, ki ettim de zaten. Samsung'un orijinal adaptöründen iyidir.

Tek kötü yanı, batarya bypass çalışmaz. Oyun sırasında şarja takıp bataryayı atlayarak direkt adaptörden aldığı güç ile telefonu çalıştırıyorsun. Bu sayede batarya ömrünü yemiyor, şarjın azalmıyor ve performans artıyor. Orijinal adaptör gerekli.
Bu ozellik sanirim Gaming Hub uzerinden aciliyor degil mi? Nasil aciyoruz tam olarak?

Çözüm
Bu ozellik sanirim Gaming Hub uzerinden aciliyor degil mi? Nasil aciyoruz tam olarak?

Evet. Game Booster eklentisini indiriyorsun. Game Booster ayarlarına girdiğinde "Oyun oynarken USB PD şarjını duraklat" ayarı var. Oyuna girince ve şarja takınca aktif oluyor. Bende olmadı tabii orijinal adaptörüm yok diye.

Şimdi denedim açılıyor.

Evet. Game Booster eklentisini indiriyorsun. Game Booster ayarlarına girdiğinde "Oyun oynarken USB PD şarjını duraklat" ayarı var. Oyuna girince ve şarja takınca aktif oluyor. Bende olmadı tabii orijinal adaptörüm yok diye.

Şimdi denedim açılıyor.

Çözüm

Geri
Yukarı