S24 veya S24+ alınır mı?

Arda F.

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Samsung Galaxy S24 veya S24+ almayı düşünüyorum ve bu konuda bazı araştırmalar yaptım. Elde ettiğim sonuçlara göre fikir belirtenler, Exynos işlemciden yakınmış. Aynı korku bende de mevcut ancak ben telefonu oyun için kullanan başka bir tabirle, ''çok zorlayan'' birisi değilim. Çok fazla fotoğraf veya video çekmem.

İllaki kamerayı kullanacaksam, genelde, fotoğraf için kullanırım. Sadece BT kulaklık ile çok uzun süre müzik dinlerim. Durum böyleyken sizce bu telefon beni minimum 5-6 yıl idare eder mi? Eğer o kadar süre idare etmez derseniz iPhone 15 almayı düşüneceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
S24'te yeterli olur kullanımın için. Samsung 7 yıl kadar güncelleme desteği de verecek bu serisine. Eğer ekran küçükte olsun istiyorsan S24 uygun olur. Ancak biraz daha büyük ekran istiyorsan Plus modelini alabilirsin. Donanım olarak çok fark yok ikisi de seni uzun yıllar götürür.

Büyük ekrandan dolayı S24+ tercih etmenizi öneririm. Lakin hep Iphone tarafında düz ya da Pro modellerin "boyutlarının" daha çok telefona hitap ettiğini, Max ve Ultra versiyonunun tabletimsi olduğunu iddaa eden ve savunan biri olarak, 15 Pro aldığım ve çok kısa süre içinde Max almadığıma pişman olmuş biri olarak önerimdir :)

Merhaba. Anlattığınız şekilde kullanacaksanız orta seviye telefonlar bile sizi 5 sene idare eder ama hangi telefonu alırsanız alın 3 seneyi tamamlamadan bataryası ölecektir.

Merhaba. Anlattığınız şekilde kullanacaksanız orta seviye telefonlar bile sizi 5 sene idare eder ama hangi telefonu alırsanız alın 3 seneyi tamamlamadan bataryası ölecektir.
Temiz kullanılırsa neden ölsün? Bataryaların belli bir ömrü oluyor zaten. 3 yılı tamamlamadan bataryası ölecektir genellemesi yanlış olur. Özellikle Amiral Gemisi cihazlar için. 4 yıl kullandığım Vestel Z20 cihazımın bile bataryasında bir sorun yoktu.

Temiz kullanılırsa neden ölsün? Bataryaların belli bir ömrü oluyor zaten. 3 yılı tamamlamadan bataryası ölecektir genellemesi yanlış olur. Özellikle Amiral Gemisi cihazlar için. 4 yıl kullandığım Vestel Z20 cihazımın bile bataryasında bir sorun yoktu.
Şu an kullanmakta olduğum iPhone 6S'i bile genellikle uyumadan evvel şarja takıyorum, muhtemelen S24'ün bataryasını bitiremeden günü bitireceğim.😅

Son düzenleyen: Moderatör:
S24 Ultra cidden parasını hak ediyor. iPhone'un sadece marka adı var. Marka adından dolayı bir telefona o kadar para verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. S24 Ultra uzun süre idare eder. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı