S3 Ekran Çatladı

zampara

Hectopat
Arkadaşlar samsung galaxy s3 var bende. Bunun jelatini değiştirmek için çıkardım. Yeni bir jelatin almaya gittim, 5-6 saat jelatinsiz durdu ama ne göreyim, ekran kendi kendine çatlamaya başladı. Neden böyle oldu ve garantisi var servis yapar mı acaba bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu hakkında en iyi bilgiyi yetkili servislerden alabilirsin. Burda ne desek boş.

Garantisi varsa ve kullanıcı hatası sayılmazsa sorunu çözerler.

Valla pek yapacaklarını sanmıyorum ama yine bir götüreyim bakalım ne kadar diyecekler. Sanırım ön kapağın camı çatladı sadece acaba ücret konusunda bir fikri olan var mı ne kadar isterler diye?

400 TL istiyorlardı en son. Ama serviste yapınca dokunmatik %100 çalışıyor. Yan sanayide ise %90 gibi.

Yok 320 tl istediler, daha önceden darbe almış jelatin tutuyormuş onu. Jelatini çıkarınca o yüzden darbe alan yer çatlamaya başlamış öyle dediler. Yaptırmadım kalsın zaten pek rahatsızlık vermiyor böyle idare edeceğiz artık.

Merhaba,

Bunu 100-150TL ye halleden yerler var. Unutma sen sadece ekranin disindaki dokunmatik cami degistereceksin komple ekrani degil! Ekran degisimi tabiki pahali. Sahibinden.com gibi sitelerde bunu degistiren yerleri bulabilirsin. Ben en son 120TL ye degisttirdim :)

Kendim yaparim ben onu diyorsan daha da ucuza malour tabiki :p

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı