S9FE+ vs 9. nesil iPad

KSA

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Argon Kaynakçısı
Soru başlıkaki gibi, ikisi arasında çok kararsız kaldım. Sosyal medya, YouTube Netflix maksadıyla alacağım. Samsung'u daha özelleştirilebilir olduğu için Apple'ı retina ekran olduğu için beğendim. Siz olsanız hangisini alırdınız? Nasip olursa akşam almaya gideceğim, bir de Apple telefonlarda olduğu gibi tabletlerde de bir süre sonra desteğini kesiyor mu? Teşekkürler.

Evet, telefonlardaki gibi bir süre sonra desteğini keser. Kafadan 3-4 yıl rahat kullanırsınız ama. iPad 8 kullanıyorum biraz bug var, onun haricinde memnunum. Hemen hemen aynı tablet zaten. Instagram telefon ekranındaymış gibi küçük açılıyormuş onun haricinde sosyal medyada sorun olmadığını söylüyorlar. Tab S9 FE alacak bütçeniz varsa iPad 10 alıp 4-5 sene rahat edebilirsiniz de.

Soru başlıkaki gibi, ikisi arasında çok kararsız kaldım. Sosyal medya, YouTube Netflix maksadıyla alacağım. Samsung'u daha özelleştirilebilir olduğu için Apple'ı retina ekran olduğu için beğendim. Siz olsanız hangisini alırdınız? Nasip olursa akşam almaya gideceğim, bir de Apple telefonlarda olduğu gibi tabletlerde de bir süre sonra desteğini kesiyor mu? Teşekkürler.

Merhaba. Kullandığınız telefon ve bilgisayar markasına da bağlı olsa bile sizin yerinizde olsam tercihimi Samsung’dan yana kullanırdım.

Merhaba. Kullandığınız telefon ve bilgisayar markasına da bağlı olsa bile sizin yerinizde olsam tercihimi Samsung’dan yana kullanırdım.
Evet bende. Düşündüm samsung alıyorum

Telefonumda s21 fe bu arada ne gibü yararı olur ikisinün

Benim telefonum Samsung Galaxy A54 ve işlemcisi Samsung Galaxy Tab S9 FE ile aynı, işlemci güçsüz PUBG gibi oyunlarda ısınınca FPS 50'lere kadar düşüyor. Tercihinizi iPad 9, eğer bütceniz etiyorsa10. nesilden yana yapmanızı öneriyorum.

Geri
Yukarı