Saate nasıl yazılım atılır?

kingkayra21

Picopat
Daha fazla  
Herkese öncelikle merhaba elimde Apple Watch çakması GS Ultra 8 adlı bir akıllı saat var bu akıllı saatin herhangi bir USB, Type-C benzeri girişleri bulunmuyor şarjı da kablosuz bir şekilde oluyor buna nasıl yazılım atabilirim? Bluetooth'la yazılım atılabilir mi? Teşekkürler.

Merhaba.
Bundan mı bahsediyorsunuz_
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba.
Bundan mı bahsediyorsunuz_
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet hocam, aynen bu saat. Ben buna internetten indirdiğim yazılımı atmak istiyorum.

Çok ilginç bir dünyaymış bu akıllı saat dünyası, sizinki gibi saatler için farklı marka adı altında birçok seçenek olarak aslında aynı saatler var, güncelleme konusunda ise şimdiye kadar benim gördüğüm sadece telefondaki yazılım arayüzünden o da eğer yeni güncelleme gelmişse güncelleme yapılabiliyor, Android telefon gibi istediğimiz yazılım atılamıyor anladığım kadarı ile, açıkçası ben pek açıklayıcı bilgi bulamadım, nasıl yapıldığı ile ilgili siz bilgi bulursanız konu altına yazarsanız belki diğer arkadaşlarada yardımcı olmuş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı