Sabah ereksiyonu olmaması normal mi?

Delight_Shade

Femtopat
Daha fazla  
14 yaşındayım, arkadaşlarım her sabah kalktığında sertleşme olduğunu söyledi. Ben böyle bir şey yaşadığımı hatırlamıyorum bazen rüya görüyorum o kadar ne yapmam lazım. Masturbasyonun bu işe etkisi var mıdır?

14 yaşındayım, arkadaşlarım her sabah kalktığında sertleşme olduğunu söyledi. Ben böyle bir şey yaşadığımı hatırlamıyorum bazen rüya görüyorum o kadar ne yapmam lazım. Masturbasyonun bu işe etkisi var mıdır?

Eğer sabah mesanen doluysa erekte olursun, dolu olmazsa erekte olmaman da normal. Tabii cinsel içerikli rüya vb. şeyler tetiklemezse.

Etkisi vardır evet, olmaması normal. Sürekli olan bir şey değil zaten.

5 gündür yapmıyorum tamamen bırakmam gerekiyor mu?

Eğer sabah mesanen doluysa erek de olursun, dolu olmazsa erek de olmaman da normal. Tabii cinsel içerikli rüya vb. şeyler tetiklemezse.

Çok dolu olmasa da her sabah tuvalete çıkıyorum alışkanlık da olabilir. Dolu olmuyor ama yine erek de olmuyorum. Gece su içsem bayağı etkiler mi? Sanırım testosteron düşüklüğüymus nasıl duzeltebilirim?

Yasitlarimdan küçük kalmak istemem zaten havalı olmak için yapmam da gerek yok. Sağlıklı olmam yeter.

Merak etmeyin sağlıklısınız. Her sabah erekte olacaksınız diye bir kaide yok. REM uyku seviyesinde ortaya çıkar. Testosteronla alakası yok. Bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

Artı olarak önünüzdekinin boyunu yarıştırmak yerine kafanızın içindekinin boyutunu yarıştırmayı deneyin.

5 gündür yapmıyorum tamamen bırakmam gerekiyor mu?

Çok dolu olmasa da her sabah tuvalete çıkıyorum alışkanlık da olabilir. Dolu olmuyor ama yine erek de olmuyorum. Gece su içsem bayağı etkiler mi? Sanırım testosteron düşüklüğüymus nasıl duzeltebilirim?
Dostum yap geç. 15-16 yaşına geldiğinde zaten libidon bu yaşına göre öyle bir artacak ki kafayı yersin. Yaşadığın şey gayet normal bazen sertleşir bazen sertleşmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı