Sabotaj Hakkında Düşünceleriniz

Cidden saçma bir kavga nedeni. Eleştiri yapmış arkadaş bu eleştiriye bu şekilde tepki yağıyorsa yapımcı firmanın nasıl bir savunma yapacağını düşünmüyorum. Herkesin fikri farklı bu kadar yüklenmeyin birbirinize.

Türk oyunlarına çok ön yargılıyız.
Her Türk oyunu Zula değil.
Cidden saçma bir kavga nedeni. Eleştiri yapmış arkadaş bu eleştiriye bu şekilde tepki yağıyorsa yapımcı firmanın nasıl bir savunma yapacağını düşünmüyorum. Herkesin fikri farklı bu kadar yüklenmeyin birbirinize.
Hayır, sadece çok ön yargı var "Türk oyunlarına".

Pay to win olmayan açık betaya çıkalı daha sadece 1 ay olmuş Türk yapımı online fps oyunudur. Açık betaya göre çok başarılı. Bunu başka oyunların betasını izleyerek görebiliyoruz. Zula'dan kat kat iyi zaten Zula'nın ne kadar kaliteli olduğuda tartışılır. Ama konuşmalardan anladığım kadarıyla bazı arkadaşlar "açık beta" ne demek bilmiyor. Açık beta oyuncuların oyunun eksiklerini yapımcı ekibe ilettiği sürümdür. Açık beta size tam bir oyun zevki vermez. Bu yüzden oyunun eksiklerini siteden yapımcı ekibe iletiyoruz ayrıca çok kısa zamanda cevap veriyorlar. Birde özgünlük muhabbeti olmuş. Sırf 1 harita aldıkları için oyuna özgün değil demek çok saçma çünkü özgün haritalarda var. Hem kendimizi kandırmayalım artık hiçbir oyun özgün değil türün ana oyunları (CSGO, Call of Duty vb.) dışında. Bakın valoranta csgoya skill sistemi eklemişler bundan ibaret. Dust2nin eklenmesinide oyuncular istedi ayrıca. Hatta Tactic Force zamanında oyuna dust2 eklenmesi için bazı sitelerde oylama açılmıştı. Türk yapımı en iyi fps oyunu şuan Sabotaj. Ayrıca çöp vb tabirler kullanmak kadar saçma ve saygısızca bir şey yok. Ortada bir emek var ve siz bu emeğe çöp diyorsunuz.

Son düzenleme:
Herkes eleştirmiş çok kötü,çöp vs, diye kimse anasının karnında bir şey öğrenmiyor, desteklenmeyen hiç bir çalışma da, ilerleme kaydedemez, siz bunu bize değil oyun yapımcılarına bildirmelisiniz ki, beğenmediğiniz kısımları onlar da eğer gerçekten bu yöne kaymasını istiyorsa oyunun, düzeltip değiştirirler, sadece kötülemek kimseye bir fayda sağlamaz.

Şimdiye kadar ki hiç bir oyun mükemmel olarak çıkmadı piyasaya, örnek Codemasters F! 2009 ile F1 2020 arasındaki farka bakın anlarsınız.

Destekleyip hataları bildirin ki gelişme olsun, yoksa oturmak için kullanılan malum bölge ile klavyeye oturarak yazmakla olmuyor bu işler.

Oyuna 2 gün önce başladım. Bazen hatalar olabiliyor. Siz bunu bildirmeniz gerekiyor. (Ben bildiriyorum.) Yürüme mekanikleri çok kötü. Tabi oyun daha beta süründe. Silah mekanikleri eh işte . Oyun arka planda 2GB Ram harcıyor. Grafiklerine göre bence biraz fazla , optimize etmeleri gerek.

Oyun açık betaya girdiği gün indirdim ve oynadım. Çok sevdim yani grafikler çok tatlı güzel duruyordu ama oyunu 1 saat oynandıktan sonra PC ısınmaya başladığı an oyun donuyor. ALT-F4 yapsam bile oyundan çıkamıyordum ve PC'yi yeniden başlatmam gerekiyordu o yüzden bende sildim. Ama güzel oyun sadece optimizasyon sorununu çözsünler ve silah mekaniği biraz daha düzeltebilirlerse Zula'yı geçerler bence.

Geri
Yukarı