Saçları kesmek için kaliteli uygun bir makine önerisi

Saçlarımı evde kendım kesıyorum normalde fakat makinem bozuldu kaliteli uygun bir makine önerirseniz sevinirim dostlar.

Aprilla ahc 5050, kesinlikle öneriyorum. Verdiğim paraya kıyasla satın aldığım in iyi ürünlerden(aynı ya da yakın performansı verecek ürünler 2 katından daha pahalıydı ben alırken). Yurt dışında bir saç tıraşına 30 euro vermek istemediğim için 2 sene önce satın almıştım. Çok güçlü bir tıraş makinesi, markası bilindik markaların yanında adi gibi gözükse de tam bir fiyat performans ürünü. Numaralı başlıkları mevcut, kablosuz/kablolu kullanma imkanı var. İncelemeleri youtubeda mevcut.

Kuaförler genel olarak powertec marka ürünleri tercih ediyorlar, topsakal bölgemde egzama olduğu için günlük olarak saç tıraşı makinesi kullanıyorum çünkü sakal makineleri zayıf.
Powertec TR-758 modeli çok güçlü ve dayanıklı bir makine çok beğenceksin.

Kuaförler genel olarak powertec marka ürünleri tercih ediyorlar, topsakal bölgemde egzama olduğu için günlük olarak saç tıraşı makinesi kullanıyorum çünkü sakal makineleri zayıf.
Powertec TR-758 modeli çok güçlü ve dayanıklı bir makine çok beğenceksin.

Ben kuaförde çalışıyorum bütçeniz de yetiyorsa powertec alın. Saç kesiminde kullandığımız bir marka vardı yarın gidince bakayım ama fiyatı biraz uçuk 5-6k arası.

Ben kuaförde çalışıyorum bütçeniz de yetiyorsa powertec alın. Saç kesiminde kullandığımız bir marka vardı yarın gidince bakayım ama fiyatı biraz uçuk 5-6k arası.

Marka "Hector" alın pişman olmazsınız ama fiyatı biraz dudak uçuklatan cinsten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı