Saçma Sapan Sözler

RolandGarros

Hectopat
Yer
Darıca
Daha fazla  
Başlıyorum. Başlıktan anlamayan olduysa yazdıklarımı görünce anlayacaktır.

''Bir moderatörün tek görevi, ban atmak mıdır?''
''Daha önce aranızdan hanginiz, Technopat'a 'Türkçe İmla Klavuzu' ile girmediğini gördünüz? Göremezsiniz çünkü burası Technopat.''
''Biz (Technopat) kuralları koyarken gerekli olan her şeyi düşündük ve bugün de takdir edersiniz ki uyguluyoruz. Bunu eleştirmek veya buna karşı çıkmak, sizin haddiniz olmayacak bir şeydir. Zira Technopat kuralları değiştirilemez, değiştirilmesi teklif bile edilemez.''

Aklıma geldikçe yazarım. :D

"İnsanlar mizah ve şaka yapabilirler. Fakat bazı konular vardır ki onlar asla şakaya gelmez. Orada ciddî olmak insanlık borcudur. Technopat Sosyal Kurallarıyla alay edemezsin. İmla kılavuzu ile eğlenemezsin. Yöneticileri mizah konusu yapamazsın. Bancı namusunu hiçe sayamazsın. Bunlar Technopat mukaddesatındandır. Technopat mukaddesatı olmayan üye, üye değil ban sürüsüdür..."
-Recep Baltaş

Son düzenleme:
"İnsanlar mizah ve şaka yapabilirler. Fakat bazı konular vardır ki onlar asla şakaya gelmez. Orada ciddî olmak insanlık borcudur. Technopat Sosyal Kurallarıyla alay edemezsin. İmla kılavuzu eğlenemezsin. Yöneticileri mizah konusu yapamazsın. Bancı namusunu hiçe sayamazsın. Bunlar Technopat mukaddesatındandır. Technopat mukaddesatı olmayan üye, üye değil ban sürüsüdür..."
-Recep Baltaş
''Technopat, RolandGarros için ancak bir eğlence ve oyun yeridir. Onun eğlence ve oyununa engel olmak, sizlerin işi değildir. Bu daha önce de böyleydi, bugün de böyle, yarın da böyle olucak. RolandGarros, oyun ve eğlencesine rağmen ceza almamıştır, almayacaktır da.''
Diss to Recep baltaş.
-Salih Yıldız

En saçma söz neden ismin Roland Garros, yok Wimbledon, Amerika açık kardeş.:D:D
Televizyon izlerken rastgele görmüştüm. Oyunlarda cidden çok havalı duruyor. Ayrıca çok kişi de ismimi beğeniyor. Yazımda söylediğim gibi, Technopat, benim için bir oyun ve eğlence yeridir. Bu bağlamda ismimin de saçma olması gayet normal. İleride ciddi olursam, gerçek ismim olan Salih Yıldız, olarak değiştirmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı