Sadece gece başlayan kaşıntılar

omersseven

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bayramdan beridir süren bir kaşıntım var başta gental bölgede iken şimdi tüm vücuta olan elimde ufak sivilceler var bu saydığım özellikler uyuz belirtisi ama bendeki bulaşıcı değil 1 aydır kimseye bulaşmayan bir hastalık, ilk haftalarda sağlık ocağına gittim ve dedi ki alerji bu ve iki tane ilaç verdi 1 hafta kullandım ama hala uyutmuyor kaşıntı 1 kere daha sağlık ocağına gittim geçemediğini belirtim bu sefer deliday 5 mg diye bir ilaç verdiler onu da 3, 4 gün kullandım bir fayda yok ve uyutmadığı içinde sabredemiyorum kalktım acil doktoruna gittim dedi ki uyuz ama bulaşma yok nasıl oluyor oda bir şaşırdı ha bir de bu esnada gental olan kaşıntım geçti artık tüm vücut haline geldi ama sadece geceleri sabah tık yok ama geceleri kaşınıyor bir de uyuz gibi her saniye değil seyrek seyrek arada artıyor azalıyor o tarz acil doktoruda kalmosan diye bir ilaç verdi ve deloday 5 mg tabii ezaci zaten olduğu için vermedi hapı ve şu an hala bu kaşıntım devam ediyor uykusuz bırakıyor bu durumu yaşayan varsa bir tavsiye verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı