Sadece video izlemek için VR box önerisi

Kirmizi Rias

Hectopat
Yer
School
Daha fazla  
Arkadaşlar VR gözlükler hakkında iyi bir bilgim yok. Ucuz yollu bir şey istiyorum ama mercekleri kalitesiz bir şey istemiyorum. Ucuz kaliteli sadece video izlemelik VR box var mıdır bildiğiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece video mu hocam :)

Ucuz yollu derken şimdi hocam 100 liraya da var 1000 liraya da 10000 liraya da. Bütçe söylersen daha iyi yardımcı olurum.

Bütçeniz 100 lira civarında ise VR Box öneririm fakat o kadar ahım şahım bir şey beklemeyin.
Bütçeniz 500 lira cıvarında ise Samsung VR Gear önerebilirim
Bütçeniz 10000 lira civarinda ise Oculus Quest güzeldir.

Ucuz yollu derken şimdi hocam 100 liraya da var 1000 liraya da 10000 liraya da. Bütçe söylersen daha iyi yardımcı olurum.

Bütçeniz 100 lira civarında ise VR Box öneririm fakat o kadar ahım şahım bir şey beklemeyin.
10000 e ucuz diyen milyarder falan olması gerek dostum

Ayrıca marka model söylersen sevinirim. 100 tl civarlarında milyon tane marka çıkıyor. Hangisinin kaliteli olup olmadığını bilmediğim için bu konuyu açtım.

10000 e ucuz diyen milyarder falan olması gerek dostum

Ayrıca marka model söylersen sevinirim. 100 tl civarlarında milyon tane marka çıkıyor. Hangisinin kaliteli olup olmadığını bilmediğim için bu konuyu açtım.
Çok dandik bir VR'dır fakat 100 TL'ye değer mi değebilir.

Güzelmiş bende araştırayım. Ankara'da 100 TL'ye 5 adet çay içiliyor bence uygun ☺️ hep merak etmiştim bu mereti. Bununla ne gibi videolar daha zevkli hale gelebilir hocam öneriniz var mı? 😂

Güzelmiş bende araştırayım. Ankara'da 100 TL'ye 5 adet çay içiliyor bence uygun ☺️ hep merak etmiştim bu mereti. Bununla ne gibi videolar daha zevkli hale gelebilir hocam öneriniz var mı? 😂
Hocam YT'ye VR videos yazarsanız bir sürü eğlenceli şeyler çıkar, bir de diğer eğlence var 🟠⚫ VR uyumlu videolar bulubilirsiniz 🤭

ucuz yollu derken şimdi hocam 100 liraya da var 1000 liraya da 10000 liraya da. Bütçe söylersen daha iyi yardımcı olurum.

bütçeniz 100 lira civarında ise VR box öneririm fakat o kadar ahım şahım bir şey beklemeyin.
Bütçeniz 500 lira cıvarında ise Samsung VR Gear önerebilirim.

VR box denedim arkadaşlarla burnu çok rahatsız ediyor VR oyunlarını oynayabiliyorsunuz ama küçük oyunlarda kafa sallama falan.

Geri
Yukarı