Sağlam bilgisayar masası önerisi

Evet bunun için bayağı geniş bir alan gerekli. Adore'nin masaları güzel gözüküyor aslında sağlamlığını bilmiyorum ama.

Sağlam hocam. Diğer ürünlerini bilmiyorum da bu kullandığım ürün olduğu için kalitesinden eminim. Önceden alan tasarrufu için L kısmı olmadan da alabiliyordu. Hala o şekilde satılıyorsa L kısmı yani kısa kenarı olmadan da alınabilir.

Sağlam durmuyor zaten evet.

Bu masa da kardeşim aldı malzemesi çok adi geldi bana yandaki bantlarda kalkma oluşmuştu ve üzerindeki tabla inceydi diğerinden daha az sallanıyor.

Kendim 60x140 olanını kullanıyorum aynı marka ve model kesinlikle sallanıyor.

Şansına her iki masayı da deneyimledim :)

Bu masa da kardeşim aldı malzemesi çok adi geldi bana yandaki bantlarda kalkma oluşmuştu ve üzerindeki tabla inceydi diğerinden daha az sallanıyor.

Kullanan kullanıcılardan bazıları da sallanma yok diyor. Benim aradığım masa stili 140 veya 160x80 boyutlarında çekmeceli masa

Bu masadan almak istiyorum bende 1 kasa ve iki monitör ile kullanacağım sizin sallanma dışında yaşadığınız bir problem var mı? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Kullanan kullanıcılardan bazıları da sallanma yok diyor. Benim aradığım masa stili 140 veya 160x80 boyutlarında çekmeceli masa.

1 seneye yakın kullanıyorum, bu kadar bacakları arasında açıklık olan bir masada esneme olmaması zaten imkansız dediğiniz çekmeceli masalarda sallanma problemi yaşamazsınız diye düşünüyorum, video çekersem buradan paylaşırım.

Bu masadan almak istiyorum bende 1 kasa ve iki monitör ile kullanacağım sizin sallanma dışında yaşadığınız bir problem var mı? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Üzerine koyacağınız ağırlıkla sonucun değişeceğini sanmıyorum ağırlığı eşit dağıtsanız bile.
Başka bir pronlem yaşamadım üzerindeki tabla gayet kaliteli, çekmece vs. olmadığından minimal duruyor bu yüzden seviyorum tek eksik yanı sallanması o da bacakları bence zayıf kalıyor.

Dosya Ekleri

• 20230410_205801.jpg
    20230410_205801.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 84
Ben armuttan ilan verip kendi özel ölçülerime göre ve istediğim modelde yaptırmıştım. Ortalama 4000TL'ye denk gelmişti. Pişman değilim öneririm.

3 - 4 yıldır Adore New York L masa kullanıyorum. O zamanlar 750'ye almıştım. 3200 olmuş. Bir tarafa 3 monitör koy. Öteki tarafa masaüstü kitaplık vb. koy. Kafana göre her türlü organize edebilirsin. Tek sıkıntısı geniş bir yer istiyor. Masanın altına keson da sığıyor. Tabii keson isteğe bağlı. Bütçe durumuna göre almak isterseniz sonra da alabilirsiniz.
Hocam merhaba, bende 1 hafta içerisinde bir masa alıcamda şuanda bu masayı düşünüyorum, kalitesi nasıl esneme yapıyor mu? FPS oyunları oynuyorum ve oynarken masaya kendimi yaslıyorum herhangi bir sallanma esneme vb. oluyor mu? Video falan izlerkende bacakları masanın üstüne koyarım genelde :D 2 Monitör 1 kasa koyacağım.

Hocam merhaba, bende 1 hafta içerisinde bir masa alacağımda şu anda bu masayı düşünüyorum, kalitesi nasıl esneme yapıyor mu? FPS oyunları oynuyorum ve oynarken masaya kendimi yaslıyorum herhangi bir sallanma esneme vb. oluyor mu? Video falan izlerkende bacakları masanın üstüne koyarım genelde :D 2 Monitör 1 kasa koyacağım.

Merhaba. Masa çok ağır hocam. Üzerine bir şeyler koyduğunuzda iyice ağırlaşıyor. Öyle ayak koyarak falan masayı ittirmeniz ya da esnetmeniz mümkün değil. Ben masada toplamda 2 monitör, bir laptop ve 2 tane oyun konsolu bulunduruyorum. Onların dışında köşede küçük bir kitaplıkta var. Birkaç cihaz ve eşya bulundurmama rağmen hala yiyecek içecek bir şeyler koymaya alan buluyorum. Bir tarafta yiyecek ve içecekler dururken öteki tarafa bir A4 kağıdı, tablet vb. koyup işlerimi yapabiliyorum. Hatta bütçe durumlarına göre masaya bir yazıcı koyma planım bile var. Masanın altıda çok geniş olduğu için duruma göre keson falan atarsınız. Her türlü eşyanız kesonda organize olur. Ben daha keson almadım. Keson alıp masayı daha organize bir ortama çevirmeyi planlıyorum. Mesela ekran kartı kutusu vb. eşya kutularını da masa altında bir köşede saklıyorum. Akşam eve geçtiğimde esneme durumuna ilişkin sizin için bir test daha yapayım.

Merhaba. Masa çok ağır hocam. Üzerine bir şeyler koyduğunuzda iyice ağırlaşıyor. Öyle ayak koyarak falan masayı ittirmeniz ya da esnetmeniz mümkün değil. Ben masada toplamda 2 monitör, bir laptop ve 2 tane oyun konsolu bulunduruyorum. Onların dışında köşede küçük bir kitaplıkta var. Birkaç cihaz ve eşya bulundurmama rağmen hala yiyecek içecek bir şeyler koymaya alan buluyorum. Bir tarafta yiyecek ve içecekler dururken öteki tarafa bir A4 kağıdı, tablet vb. koyup işlerimi yapabiliyorum. Hatta bütçe durumlarına göre masaya bir yazıcı koyma planım bile var. Masanın altıda çok geniş olduğu için duruma göre keson falan atarsınız. Her türlü eşyanız kesonda organize olur. Ben daha keson almadım. Keson alıp masayı daha organize bir ortama çevirmeyi planlıyorum. Mesela ekran kartı kutusu vb. eşya kutularını da masa altında bir köşede saklıyorum. Akşam eve geçtiğimde esneme durumuna ilişkin sizin için bir test daha yapayım.
Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler, esneme hakkında da olumlu bir sonuç verirseniz %100 alacağım.

Geri
Yukarı