Sağlık meslek lisesine gidilir mi?

Tasarım

Picopat
Daha fazla  
Sağlık meslek lisesine gidilir mi? Sağlığın önü açık, iyi de bir parası var. LGS'den umudum yok mesleğe gitmeyi düşünüyorum ailemle beraber. Sağlık mesleğe gidilir mi iyi mi güzel mi okunur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi liseye gittiğinize bağlı biz sınavlı teknik liseydik puanımız sosyal bilimlerle aynıydı sağlık mesleğin binası yıkıldığı için misafir olarak geldiler o kadar iğrenç bir ortamları var ki. Öğrenciler çok kötüydü.

Sağlın önü açık filan değil köle gibi saatlerce mesai yapıp hayatını satıyorsun onun yerine meslek lisesinde bir alan seçip oku daha iyi bir hayatın olur.

Ne gibi bir alan ne seçebilirim?

Hangi liseye gittiğinize bağlı biz sınavlı teknik liseydik puanımız sosyal bilimlerle aynıydı sağlık mesleğin binası yıkıldığı için misafir olarak geldiler o kadar iğrenç bir ortamları var ki. Öğrenciler çok kötüydü.

Ailem sağlığa gidiceksin diyor teyzem dışarıdan bitirip tıbbi sekreter oldu o yüzden soruyorum.

LGS'den neden umudun yok ya? Olmasa bile OBP ile alan Anadolu lisesine git bence.

Dersler çok kötü deneme olmuştum 3 gün önce Türkçe 9 yanlış 8 doğru -net yapıyorum umut yok o yüzden bazıları diyor mükemmel git bazıları çok kötü okunmaz diyor arada kalıyorum biri Anadolu git biri sağlık git bıktım adamakıllı biri cevaplasa içim rahatlacak.

Dersler çok kötü deneme olmuştum 3 gün önce Türkçe 9 yanlış 8 doğru -net yapıyorum umut yok o yüzden bazıları diyor mükemmel git bazıları çok kötü okunmaz diyor arada kalıyorum biri Anadolu git biri sağlık git bıktım adamakıllı biri cevaplasa içim rahatlacak.
Kanka senin bahsettiğin liseyi bilmiyoruz şehrini bilmiyoruz nereden bilelim okul iyi mi kötü mü ayrıca sen kendi hedefine göre gideceksin

Geri
Yukarı