Sağlıklı ve lezzetli mısır gevreği önerisi

karul

Decapat
Yulaf ezmesi yemeye çalıştım fakat hiç hoşuma gitmedi. Sağlıklı, sütlü veya sütsüz yenilebilecek ve tadı güzel bir mısır gevreği arıyorum. Çok fazla ev yemeği ve zeytin, peynir gibi şeyler yiyemediğim için genelde sabahları pastane ürünleri veya tarhana yiyorum. Hep aynı şeyi yemekten sıkıldım. Güzel önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Yulaf ezmesini düz yerseniz hoşunuza gitmemesi normal. Meyve veya kuruyemişlerle tatlandırmanız lazım. Ben meyve vs ile uğraşamam diyorsanız müsli ve granolalar satılıyor. En sağlıklı olacak hali yüksek ihtimal düz yulaf ezmesi alıp yanına marketten elma, muz vs. alıp yemek.

Bu granolaların tadını aşırı beğeniyorum bimde satılıyor. 40 lira falan olması lazım şu an.

116901.jpg

Bunun da tadı aşırı iyi sütsüz bile gidiyor cips gibi. Meyvelisi de var. Bu da bimde.

download.jpg

Ek olarak bunu da seviyorum. A101'den 60 liraya aldım 700 gram.

71l8ZC0feBL.jpg

Yulaf ezmesini düz yerseniz hoşunuza gitmemesi normal. Meyve veya kuruyemişlerle tatlandırmanız lazım. Ben meyve vs ile uğraşamam diyorsanız müsli ve granolalar satılıyor. En sağlıklı olacak hali yüksek ihtimal düz yulaf ezmesi alıp yanına marketten elma, muz vs. alıp yemek.

Bu granolaların tadını aşırı beğeniyorum BİM'de satılıyor. 40 lira falan olması lazım şu an.

Eki Görüntüle 1921823

Bunun da tadı aşırı iyi sütsüz bile gidiyor cips gibi. Meyvelisi de var. Bu da BİM'de.

Eki Görüntüle 1921835

Ek olarak bunu da seviyorum. A101'den 60 liraya aldım 700 gram.

Eki Görüntüle 1921820

3. attığınız nedir? Yulaflı mısır gevreği tarzı bir şey mi?

Kesinlikle deneyin içinde sadece beyaz çikolata var ve baymıyor kesinlikle deneyin.

Eki Görüntüle 1921838

Hepsini tek tek deneyeyim. Hangi marketlerde bulabilirim?

Yulafın içerisine muz ya da cicibebe atabilirsin güzel gidiyor süt ile.

Mümkünse sade yulaf yemek istemiyorum. Kendinden içinde bir şeyler varsa belki.

Benim attığım BİM'de var. Bulk yaparken 2 paket yemişliğim vardır.

Fiyat'ı ne kadar? Yarın bir gidip bakayım.

Sağlıklı mısır gevreği yok çünkü hepsi şekerli. Special k da öyle ama sevmiştim.

Gittim aldım fakat bisiklet kilidi olmadığı için hızlı davrandım. Yanlışlıkla pirinç gevreği almışım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı