Sagopa Kajmer konser şarkı listesi

Arkadaşlar yakın zamanda Sagopa'nın konserine gidenler varsa, konserde hangi şarkıları söylediğini yazarsa çok sevinirim.
28 ocak bostancı konserine gittim, geçen yıl 2 konserine daha gitmiştim, 28 nisan wolksvagen arena konserine de gidiyorum. Hiç gitmeyen varsa kusursuz bi performans playbacksiz autotunesuz yaşına rağmen haaarika bi seyir ve kulak zevki yaşatıyor kral.

*Neyse ile çıkış yaptı.
*Sertlik kanında var hayatın
*Sorun var
*Neyim var ki(kendi verse'ü)
*Ben hüsrana komşuyum
*Bir dizi iz
*Vasiyet
*Sen affetsen ben affetmem
*Sessiz ve Yalnız
*Kalbim krizin bekçişi olmuş
*Merhametine Dön
*Vazgeçtim İnan
*Toz taneleri
*Terapi
*Gölge Haramileri
*Ateşten Gömlek
*Avutsun bahaneler
*Galiba
*İstisnalar Kaideyi Bozmaz
*Oldu olanlar
*366. gün

Sıralı şekilde son konseri böyleydi arada max 2 şarkı kaçırmısımdır (2010 öncesi).
Konserine gelen herkes zaten tüm şarkıları ezbere biliyor ve çok sağlıklı yetişkin bir kitle. Defaaalarca gidilir ölmeden önce canlı izlemeyen çok üzülür.
Muazzam hizmet bu arada keşke bana da böyle konser setlerini hazırlayıp verselerdi:)

PS: Konser setini değiştireceğini söylemişler, evet yeni şarkı ekleyip şimdiki setten eleme yapacagını söylemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
28 ocak bostancı konserine gittim, geçen yıl 2 konserine daha gitmiştim, 28 nisan wolksvagen arena konserine de gidiyorum. Hiç gitmeyen varsa kusursuz bi performans playbacksiz autotunesuz yaşına rağmen haaarika bi seyir ve kulak zevki yaşatıyor kral.

*Neyse ile çıkış yaptı.
*Sertlik kanında var hayatın
*Sorun var
*Neyim var ki(kendi verse'ü)
*Ben hüsrana komşuyum
*Bir dizi iz
*Vasiyet
*Sen affetsen ben affetmem
*Sessiz ve Yalnız
*Kalbim krizin bekçişi olmuş
*Merhametine Dön
*Vazgeçtim İnan
*Toz taneleri
*Terapi
*Gölge Haramileri
*Ateşten Gömlek
*Avutsun bahaneler
*Galiba
*İstisnalar Kaideyi Bozmaz
*Oldu olanlar
*366. gün

Sıralı şekilde son konseri böyleydi arada max 2 şarkı kaçırmısımdır (2010 öncesi).
Konserine gelen herkes zaten tüm şarkıları ezbere biliyor ve çok sağlıklı yetişkin bir kitle. Defaaalarca gidilir ölmeden önce canlı izlemeyen çok üzülür.
Muazzam hizmet bu arada keşke bana da böyle konser setlerini hazırlayıp verselerdi:)

PS: Konser setini değiştireceğini söylemişler, evet yeni şarkı ekleyip şimdiki setten eleme yapacagını söylemişti.
Liste için teşekkürler hocam arada kaçırdıklarımız varmış onları da ezberleyelim.

Eskiden Melankolia.com konser setini yayınlardı şimdi baktım ama yok.. Old School eklese biraz hiç fena olmaz aslında, İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim - Üç Sefil Şair - Bir Pesimistİn Gözyaşları falan harika olur.. Bizim buralara (Kayseri:D) senede 1 maks 2 sefer geliyor pek gidemiyoruz.. En son gittiğimde Sago Toz Tanelerini söylerken önümdeki kız(velet) Googleye 'TOS TANELERİ' diye arama yapınca yıkılmıştım.. :d sosyal medyadaki sagolasın akımı yüzünden bi tık IQ düşüşü yaşanmış kitlede. :D

Eskiden Melankolia.com konser setini yayınlardı şimdi baktım ama yok.. Old School eklese biraz hiç fena olmaz aslında, İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim - Üç Sefil Şair - Bir Pesimistİn Gözyaşları falan harika olur.. Bizim buralara (Kayseri:D) senede 1 maks 2 sefer geliyor pek gidemiyoruz.. En son gittiğimde Sago Toz Tanelerini söylerken önümdeki kız(velet) Googleye 'TOS TANELERİ' diye arama yapınca yıkılmıştım.. :d sosyal medyadaki sagolasın akımı yüzünden bi tık IQ düşüşü yaşanmış kitlede. :D
Kitle çok cringe bir hâl aldı. Saçma sapan akımlar çıkardılar.
Konser setinde de dediğin gibi Old School şarkılar çok az. Twitter'da biraz ekleme yapacağını söylemişti. Drama Yolları, Kürdan Kollar, Analiz, Uğurla Bahtiyarları gibi şarkıların olması güzel olurdu ama seyirci eşlik edebilsin diye bilinen şarkılar seçiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı