Sahibinden Param Güvende ile alınan ürün bozuk çıkarsa iade edilebilir mi?

mahber

Hectopat
Daha fazla  
Bir ürün alacağım. Fakat adam açıklamaya iade kabul etmiyorum diyor. Bu durumda ürünüm bozuk çıkarsa iade ederken sorun yaşar mıyım? Yoksa benim isteğime göre mi iade edilir?

Param güvende alıcıyı korur, satıcı korumaz. Satıcı net bir kanıt sunmadığı sürece, gerçekten senin hatan değilse sorun yaşamazsın. İadeyi de istediğin sürece vermek zorunda.

Bir ürün alacağım. Fakat adam açıklamaya iade kabul etmiyorum diyor. Bu durumda ürünüm bozuk çıkarsa iade ederken sorun yaşar mıyım? Yoksa benim isteğime göre mi iade edilir?
Evet sorun yaşarsın eğer adam öyle yazdıysa fakat kurallar gereği iade etmek zorunda. Sen yinede bulaşma o satıcıya.

Param Güvende zaten ürün bahsedildiği gibi çıkmadığı durumlar için var. Ürün size bozuk ulaşırsa kolayca iade edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: https://www.sahibinden.com/param-guvende/bireysel

Evet sorun yaşarsın eğer adam öyle yazdıysa fakat kurallar gereği iade etmek zorunda. Sen yine de bulaşma o satıcıya.

İade kabul etmeyecekse neden get(Param Güvende) açıyor?

Evet sorun yaşarsın eğer adam öyle yazdıysa fakat kurallar gereği iade etmek zorunda. Sen yine de bulaşma

Adam diyor ben sağlam göndereceğim ürünüm sağlam. Sen ürünün içindeki parçaları çıkarıp ya da bozup iade etmeyeceğin ne malum falan dedi zateni öyle bir amacım yok alıp kullanacağım ama bozuk kırık vb çıkarsa gönderme hakkım var diye biliyorum ama adam böyle deyince kafam karıştı.

Adam diyor ben sağlam göndereceğim ürünüm sağlam. Sen ürünün içindeki parçaları çıkarıp ya da bozup iade etmeyeceğin ne malum falan dedi zateni öyle bir amacım yok alıp kullanacağım ama bozuk kırık vb çıkarsa gönderme hakkım var diye biliyorum ama adam böyle deyince kafam karıştı.

Sen sisteme ayak uydur. Sistem seni korur

Alma adamdan kanka. Riske girme. Ürünün fiyatı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı