Sahibinden param güvende sistemini kullanmayın

Anlamadığım şey şu hoşuna mı gitmedi beğenmedin mi atalarımızın bir sözü var nasıl bulduysan öyle bırak niye zarar veriyorsun adamın eşyasına yazık günah değil mi adam zaten ihtiyacı olmasa sana ne minnet edecek yahu. Bırak git başka bir tane al ne yapacaksın fitne fesatlığı.

Anlamadığım şey şu hoşuna mı gitmedi beğenmedin mi atalarımızın bir sözü var nasıl bulduysan öyle bırak niye zarar veriyorsun adamın eşyasına yazık günah değil mi adam zaten ihtiyacı olmasa sana ne minnet edecek yahu. Bırak git başka bir tane al ne yapacaksın fitne fesatlığı.

Gerçekten öyle bunu yapmaktan zevk alıyorlar sanırım.

@xBuLuTx
@TlhTsdmr
Dediğim gibi bir madde göremedim ama iade ettiğim zaman komisyon kısmı yatmamıştı. Aradığım zaman komisyon verilmiyor demişlerdi. Bu sistemi kullanıp iade eden arkadaşlarım oldu ve aynı durum yaşandı. İnternette biraz araştırdığım zaman bu sorunu yaşayan bir çok kişi var. Ben de sizin gibi paranın hepsi iade ediliyor sanıyordum ama yaşadığım ve gördüğüm kadarıyla edilmiyor.
Kargo komisyon içerisinde oluyor.

@xBuLuTx
@TlhTsdmr
Dediğim gibi bir madde göremedim ama iade ettiğim zaman komisyon kısmı yatmamıştı ve aradığım zaman komisyonun verilmiyor demişlerdi. Bu sistemi kullanıp iade eden arkadaşlarım oldu ve aynı durum yaşandı. İnternette biraz araştırdığım zaman bu sorunu yaşayan birçok kişi var. Ben de sizin gibi paranın hepsi iade ediliyor sanıyordum ama yaşadığım ve gördüğüm kadarıyla edilmiyor.
Kargo komisyon içerisinde oluyor.

Bende de aynı durum oldu. Ben de bir ürünü iade almıştım onda da gelmemişti ama direkt para komple yattı. Belirli bir tutar olursa herhalde alıyor olması lazım. Ben dolap uygulamasında makaleleri okurken görmüştüm böyle bir şeyi.

Şimdi de alıcı beni şikayet ettiği için 2009'dan beri açık olan sahibinden hesabım kapandı.
Tamam da sizin haklı olduğunuz bilinsin bilinmesin, bu "Param Güvende Sistemi" denilen sisteme ürünü koyan siz değil misiniz? Alıcının haklarını koruyacak davranışta bulunmuşsunuz. Varsayalım ki haksızsınız, dolandırıcısınız. E hem para geri alınabilir hem de dolandırıcı neden alıcının parasını güvenceye alsın?

Geri
Yukarı