Elektronik Samsung 25 watt Type-C Hızlı şarj Adaptörü

heathrow

Hectopat
Makaleler
4
Merhaba,

Amazon'da çok satanlar listesinde 1. sırada ve fiyatı 363 lira. PDAteknoloji tarafından satılıyor, Amazon tarafından gönderiliyor.

Yorumlarda ürünün orijinal olduğu söyleniyor.

27 Watt Spigen Type-C şarj adaptörü ise 419 lira. Satıcı ve gönderici Amazon. Dün 378 liradan almıştım. Bugün zam gelmiş. Kapalı kutuda geldi ve ertesi gün ulaştırıldı.

Bu meblağlar çok gibi gözükse de maalesef değil. Bunlar fiyat/performans ürünleri.

Linkler AB ürünleri gibi gözükse de ürünler Amazon TR ürünleri.

2 ay önce almıştım aynı satıcıdan. Orijinal değildi ve yıpranmış olarakgelmişti. Allah'tan Amazon sayesinde iade edebilmiştim. En iyisi Samsung'un kendi mağazasından almak.

2 ay önce almıştım aynı satıcıdan. Orijinal değildi ve yıpranmış olarakgelmişti. Allah'tan Amazon sayesinde iade edebilmiştim. En iyisi Samsung'un kendi mağazasından almak.
Ürün yorumları olumlu olunca ve çok satan bir ürün olunca yararlanmak isteyenler olur diye düşündüm. Olumsuz deneyiminiz için yorum yapamam ancak Samsung Shop'ta ürün 600 lira. Kişisel tercihe kalmış.

Amazonda yorumlar satıcıya ait olmuyor.Daha önce satan başka satıcıların yorumları olabilir o orjinal yazanlar.Ben güvenip almam şahsen.
Ben de almadım. Satıcısı Amazon olan Spigen aldım ve bu başlık altında aynı fiyat düzeyinde iki seçenek sundum. İki seçenek sundum. Kimisi için satıcı önemli olmayabilir. Yorumların tamamının aynı satıcıya ait olmadığının farkındayım. Bu, en çok satan adaptör ise bir kerameti vardır. Hiçbir şey olmasa, ürün gelince orijinalliğini kontrol edersin, geri yollarsın, evden gelip alırlar, geri götürürler, 2-3 günde paran hesabına yatar. 600 lira vermemiş olursun, mağduriyet yaşama riskin yok.

Ürün yorumları olumlu olunca ve çok satan bir ürün olunca yararlanmak isteyenler olur diye düşündüm. Olumsuz deneyiminiz için yorum yapamam ancak Samsung Shop'ta ürün 600 lira. Kişisel tercihe kalmış.
Yorumları bilmem fakat hem yıpranmıştı hemde üstünde Samsung bile yazmıyordu. (Kutusundada.)

Geri
Yukarı