Samsung A34 5G nem algılandı

GuzzyS

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonu alalı 1 ay oldu 1-2 haftadır nem algılandı hatası veriyor hiçbir sıvı teması olmamasına rağmen parmağım USB yerine gelince uyarı geliyor 5-10 saat gitmiyor telefonu kullanmasam bile geliyor nasıl çözulur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer gerçekten hiçbir sıvı teması yoksa bunu deneyebilirsiniz.
Ayarlar > Uygulamalar> Sistem uygulamaları > usb settings > ön bellek ve verilerileri temizle > yeniden başlat.

Eğer gerçekten hiçbir sıvı teması yoksa bunu deneyebilirsiniz.
Ayarlar > Uygulamalar> Sistem uygulamaları > usb settings > ön bellek ve verilerileri temizle > yeniden başlat.
Parmağımı usb noktasına koyamadığım zaman gelmiyor dediğiniz işlemi denedim olmadı

Anladım. Birde bunu deneyebilirsiniz. Bazı kişiler bu şekilde çözmüş.
Telefonu kapattıktan sonra şarja tak. Power tuşu+ses kısma tuşuna ayni anda bastıktan sonra telefon açılacak. Tekrar elini koy. Umarım çözülür. Bende telefonu yeni aldım. İnşallah böyle bir sorun yaşamayız. Genellikle Samsung telefonlarda böyle bir hata olabiliyormuş (sertifikalı).

Anladım. Bir de bunu deneyebilirsiniz. Bazı kişiler bu şekilde çözmüş.
Telefonu kapattıktan sonra şarja tak. Power tuşu+ses kısma tuşuna ayni anda bastıktan sonra telefon açılacak. Tekrar elini koy. Umarım çözülür. Bende telefonu yeni aldım. İnşallah böyle bir sorun yaşamayız. Genellikle Samsung telefonlarda böyle bir hata olabiliyormuş (sertifikalı).

Sizde mi A34 aldınız. Yani sadece A34'lerde mi var bu sorun.

Evet, bende a34 aldım 2 hafta önce.
Hayır sadece a34 değil su geçirmez sertifikalı diğer Samsung cihazlarda da bu sorun olabiliyormuş.

Geri
Yukarı