Samsung CLX 6220 ve TP-Link TL-WA701ND Bağlantısı

bookmark

Hectopat
Benim iki modemim var: TP LİNK TL-WR720N ve TL-WA701ND .Samsung CLX 6220 yazıcım var ve interneti WR720N üzerinden alıyorum. Odamda ise WA701ND modem var. Bunu hem interneti daha iyi alabilmek hemde yazıcımı kablosuz hale getirmek için kullanıyorum. Bilgisayarcı getirdim iki kere eve. İki modemi birbirine gördürdüler, yazıcı da ilk başta göründü ama daha sonra ya birbirini görmedi yada yazıcının ekranında ip çakış ması yaşandı. Çıldırmak üzereyim. Bunu artık kendimin öğrenmesi ve sıkıntı çıktığında kendimin yapabilmesini istiyorum. Yardım ederseniz minnettar olurum, sağolun.

Amacın internetin daha yüksek sinyal vermesi-başka yerlere de taşınması ise bir menzil genişletici işinizi görecektir.
Menzil Genişletici Nedir?
Menzil genişletici, çok basit şekilde prize takarak kullanabildiğiniz wireless alanınızı genişleten aygıtlardır. Prizden kaybetmemek istiyosanız bu modele yönelebilirsiniz.
http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=bd800172&categoryId=410

Meraba High pixel. Amacım tek ağda iki modemi birleştirmek. Maksadım sinyal düşmesini engellemek diğer odada. İkinci maksadım ikinci modemi printere takarak printerimkablosuz hale getirmek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı