Samsung Galaxy A04s alınır mı?

Bütçe
En fazla 5500
Hocam neden.

Hocam rahatsız edici mi o çözünürlük farkı yoksa çok da fark edilmiyor mu?

Evet rahatsız edici bende iade edip M13 almayı düşünüyorum.

Oyun oynamıyorum telefonda. Sadece sosyal medya ve video izliyorum. Ama bu aldığım A04s bu basit şeyleri bile gerçekleştiremeyince korkmaya başladım a serisinden.
Ekran olarak da işlemci vs olarak da gayet iyi .

Oyun oynamıyorum telefonda. Sadece sosyal medya ve video izliyorum. Ama bu aldığım A04s bu basit şeyleri bile gerçekleştiremeyince korkmaya başladım a serisinden.
Evet rahatsız edici bende iade edip M13 almayı düşünüyorum.

Ekran olarak da işlemci vs olarak da gayet iyi .
Hocam merhabalar, A04S'i iade ettiniz mi yoksa hala kullanıyor musunuz? Babama bu telefonu aldık ama wifi bağlantı sorunu yaşıyoruz. Telefon wifiye bağlı olmasına rağmen internet yok gözüküyor, wifi işaretinin üstünde ünlem çıkıyor. İnternette araştırdığımda bazı kişilerin de aynı sorundan muzdarip olduğunu gördüm. Acaba telefonu iade etmediyseniz sizde de böyle bir sorun var mı, varsa çözdünüz mü, nasıl çözdünüz? Şimdiden teşekkürler.

Hocam merhabalar, A04S'i iade ettiniz mi yoksa hala kullanıyor musunuz? Babama bu telefonu aldık ama wifi bağlantı sorunu yaşıyoruz. Telefon wifiye bağlı olmasına rağmen internet yok gözüküyor, wifi işaretinin üstünde ünlem çıkıyor. İnternette araştırdığımda bazı kişilerin de aynı sorundan muzdarip olduğunu gördüm. Acaba telefonu iade etmediyseniz sizde de böyle bir sorun var mı, varsa çözdünüz mü, nasıl çözdünüz? Şimdiden teşekkürler.
İade ettim almak istemediler Tüketici Hakem Heyeti ile bende wifi ile alakalı bir problem yoktu şu anda yeni bir telefon almadım Huawei P Smart kullanıyorum. Wifi sorunu modeminizle alakalı olabilir. Diğer cihazlarınız wifi'a bağlanıyor ve sizinki bağlanmıyor mu?

Telefonu 1,5 yıldır kullanıyorum. Telefonun kamerası berbat oyunlarda 30 FPS veriyor. Genellikle PUBG için yetersiz oluyor ama diğer oyunlarda bazen ufak dönme kasma oluyor.
Onun dışında hâlâ guncelleme alıyor. Telefon hala yeni gibi yavaşlama vs yok tabii ilerleyen yıllarda ne olur bilmiyorum telefonu fazla düşünmedim. Sert zeminde düşmedi. Flaşı bayağı güçlü anlamadığım şekilde iyi aydınlatıyor. Günlük işler için ortalama bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı