Samsung Galaxy Buds 2 vs Jabra Elite 4 active

Xiaomi'lerin Bluetooth librarysindeki aac encoderi çok kötü. Yüksek bitrate sbc veya telefon qualcom işlemciliyse aptx destekleyen bir model alın.
Telefonun modeli ne? Samsung tavsiye etmem Buds 2 Pro var diğer Android'lerde kötü çünkü bilere yapmışlar ssc codeci dışında başak bir şeyler devreye giriyor Samsung telefona bağlayınca tizdeki ayrıntı artıyor.

Redmi Note 10s telefonum var 1600TL bütçem varne önerirsin.

T13deki sesten o telefonda memnunsan o zaman bunlar da çok farklı değil zaten. Engine 4 al o fark yaratabilir ses kalitesi olarak çok yeni bi model bütün özelliklerden kısıp sadece ese kalitesine maliyet ayırılmış bi model hem LDACten bağlanır.

T13'teki sesten o telefonda memnunsan o zaman bunlar da çok farklı değil zaten. Engine 4 al o fark yaratabilir ses kalitesi olarak çok yeni bir model bütün özelliklerden kısıp sadece ese kalitesine maliyet ayırılmış bir model hem LDAC'ten bağlanır.

Memnun değildim sadece işimi görüyordu.

herkes buds 2 al dedi işini görür diye

T13deki sesten o telefonda memnunsan o zaman bunlar da çok farklı değil zaten. Engine 4 al o fark yaratabilir ses kalitesi olarak çok yeni bi model bütün özelliklerden kısıp sadece ese kalitesine maliyet ayırılmış bi model hem LDACten bağlanır.
o ses problemi nedir biraz daha açarmısın

Son düzenleme:
Burda arkadaş yaşamış sanırım LDACte daha da düşük ses veriyor olabilir. Soundpeats Capsule 3 Pro ses Android telefonda aşırı az geliyor

Ben o sıra momentum true wireless 2 kullanıyordum iphoneda bangır bangır bağıran kulaklık note 10ste kısık ses veriyordu. Ayrıca 10s AAC rezaletti geliştirici menüsünü açıp SBCye çevirince kalite baya yükseliyordu çünkü momentum 320kbit SBC kullanıyor o da bütün telefonlarda aynı encode ediyor standart encoder sabit.

Burda arkadaş yaşamış sanırım LDACte daha da düşük ses veriyor olabilir. Soundpeats Capsule 3 Pro ses Android telefonda aşırı az geliyor

Ben o sıra momentum true wireless 2 kullanıyordum iphoneda bangır bangır bağıran kulaklık note 10ste kısık ses veriyordu. Ayrıca 10s AAC rezaletti geliştirici menüsünü açıp SBCye çevirince kalite baya yükseliyordu çünkü momentum 320kbit SBC kullanıyor o da bütün telefonlarda aynı encode ediyor standart encoder sabit.
o zaman öyle deneyim çevirip

SBC,AAC Qualcom aptx HD SES LDAC ,adaptif ses, tws+ ses lhdc

bunlar var

o zaman öyle deneyim çevirip

SBC,AAC Qualcom aptx HD SES LDAC ,adaptif ses, tws+ ses lhdc

bunlar var
Yüksek bitrate SBC sadece amiral gemi kulaklıklarda var bi de sadece SBC destekleyen kulaklıkların büyük kısmında oluyor mesela JBL onearlar hep 320kbit SBC. Bir de bu ayar sabit kalmıyor her seferinde AACye geçer o. Sana ne önerebilirim hiçbir fikrim yok çünkü telefon sıkıntılı biraz. Sesi çok yüksek bir kulaklık alsan farketmezsin tabi ama yine de %20 volume kesinlikle gidiyor o telefonda.

Yüksek bitrate sbc sadece amiral gemi kulaklıklarda var bir de sadece sbc destekleyen kulaklıkların büyük kısmında oluyor mesela JBL onearlar hep 320kbit sbc. Bir de bu ayar sabit kalmıyor her seferinde aacye geçer o. Sana ne önerebilirim hiçbir fikrim yok çünkü telefon sıkıntılı biraz. Sesi çok yüksek bir kulaklık alsan fark etmezsin tabii ama yine de %20 volume kesinlikle gidiyor o telefonda.

Kaçak Redmi mağduru olduk. .D

ne yaparsan boş diyosun o zaman

O zaman ne alayım.

Yüksek bitrate sbc sadece amiral gemi kulaklıklarda var bir de sadece sbc destekleyen kulaklıkların büyük kısmında oluyor mesela JBL onearlar hep 320kbit sbc. Bir de bu ayar sabit kalmıyor her seferinde aacye geçer o. Sana ne önerebilirim hiçbir fikrim yok çünkü telefon sıkıntılı biraz. Sesi çok yüksek bir kulaklık alsan fark etmezsin tabii ama yine de %20 volume kesinlikle gidiyor o telefonda.

öncelikle (ayarlar -> telefon hakkında -> MIUI sürüm yazan yere, "artık bir geliştiricisiniz" ibaresi görene kadar tıklayın.)​

Arama ekranına gelin ve *#*#3646633#*#* yazıyoruz. Engineer mode açılacaktır.
Sağa doğru 2 defa kaydırarak hardware testing kısmına geliyoruz.
Gelen kısımda sırası ile Audio -> volume -> Audio playback menüsüne giriş yapıyoruz.
İlk kutudaki seçenek default, ikinci kutudaki seçenek System, üçüncü kutudaki seçenek 3/4-pole headset olacak şekilde ayarlıyoruz.
headset PGA değeri sizde 124 olarak görünecektir. Maximum izin verilen değer ise 160'tır. En yükses sesi alabilmek için default kısmını 160 olarak girin. set butonuna tıklayın. Telefonu kapatıp açtıktan sonra kulaklık ses seviyesi artacaktır. Şöyle bir rehber buldum.

Son düzenleme:
İşte ben ve o attığım konudaki arkadaş bütün yöntemleri denedik olmadı. Sen direk sesi çok yüksek olduğundan emin olduğun bir kulaklık al. Redmi buds t100de mesela sesi t13ten iyidir hem ses yükseltme özelliği de var o olabilir enes özenin kanalına bir bak.

Geri
Yukarı