Elektronik Samsung Galaxy Buds FE 1099 TL

claswan

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
13700KF - Z690-A Rog Strix - TuF RTX 3080 Ti - 32 GB Ram - Kingston KC3000 2TB SSD - NZXT X73 - Phanteks P600S Matte White - EVGA GQ 750W -
Meslek
Aircraft Maintenance Technician
Arkadaşlar bu kulaklık Samsung'un yeni çıkardığı, yurt dışında $100'a satıp Türkiye'ye özel 1700 TL fiyatla satışa sunduğu bir ürün.
Ben beyaz rengini gözüm kapalı satın aldım, neden aldığımı da açıklayayım.

2-3 yıldır aralıksız Galaxy Buds Plus kullanıyorum. Nedeni de belli, bu tasarıma sahip kulaklıklar kulağa hafif çevrilerek takıldığı için kemik kısmına giriyor ve düşmesi imkansız hale geliyor, spor yaparken, koşarken düşmüyor. Anca çok fazla terlemeniz lazım o zaman kaymaya başlıyor.

Gelelim fiyatına. Dediğim gibi 1699₺ fiyatıyla satışa çıktı ancak 1450-1500₺ civarına orijinal bulunabiliyordu. Zira alışveriş sitelerinin kendi satıcıları haricinde alınmasını da önermiyorum. Geçen Buds 2'ler çıktığı gibi alanların alayı sahte çıkmıştı.

Alacaklara Seri numarasından orijinal mi değil mi diye kontrol sağlatayabilirim Samsung'da tandığım çalışıyor.
Bu fiyata en iyisi bu mu derseniz açıkçası tasarım olarak rakibi yok benim için, fiyatı da uygun. Ses konusunu bilemem ama Buds Plus'tan iyi demişler. O yüzden aldım geçtim.
+28, 99₺ kargo ücreti var.

Buds FE (Beyaz) Trendyol Satıcılı Link

Buds FE (Siyah) Trendyol Satıcılı Link

1699371387499.png

1699371423948.png

Kulaklığım olmasa alırdım hocam, 100$ olan bir ürün gerçekten güzel bir fiyatta.

Bunu ben de gördüm. Nays'la 1000 TL civarına gelir. Buds 2 Pro almıştım yakın zamanda, bunu alır geçerdim.
Samsung sitesinde öğrenci indirimiyle 1350 TL oluyor.

Nays kullanmıyordum ama bana özel 100/400 kupon vardı onunla 1029 liraya satın aldım. Peşin fiyatında 3 taksite böldürdüm. Fiyatı çok uygun, tasarımı çok iyi. Samsung telefonu olanlar özellikle almalı bence çok hızlı çalışıyor. Diğer Samsung kulaklıklarından daha iyi mikrofonu var birkaç inceleme okudum.

Hocam sizce Jabra Elite 3 mü bu mu?

Hocam Jabra toz ve suya dayanaklı, pasif bir gürültü önemleme ve kendine öz ekolayzır olmadığını biliyorum, Samsung Buds FE'de ise aktif gürültü önemle su ve toza dayanıklılık yok bir de şarj süreleri başa baş.

Hocam Jabra toz ve suya dayanaklı, pasif bir gürültü önemleme ve kendine öz ekolayzır olmadığını biliyorum, Samsung Buds FE'de ise aktif gürültü önemle su ve toza dayanıklılık yok bir de şarj süreleri başa baş.
Hocam gürültü engellemeye gerek yok fitnessta kullanıcam. Ter ve tozu tutsun yeterli.

Geri
Yukarı