Samsung Galaxy J2 Kendi Kendine Kapanıyor

184424

Hectopat
Makaleler
2
Kendi kendine kapanıyor ve bataryayı çıkarıp takmamız gerekiyor bunun düzelmesi için. Fakat açıldığında cihazda yer azalmış vaziyette, uygulamalar fabrika sürümleri halinde hiçbir uygulama çalışmıyor, internet uygulamasından atıyor, hesap oturumu açılmıyor. Nasıl hallederim bu sorunu? Hesap açıksa eğer onuda senkronize etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında bilgisayara format atmak gibi ama yanlış bir işlemde telefonun susma ihtimali de var. Peki daha önce o telefona format attınız mı? Eğer sorun yazılımsal ise format ile düzelecektir. Ama donanımsal bir sorun varsa o zaman teknik servisin yolu gözükecektir.

Aslında bilgisayara format atmak gibi ama yanlış bir işlemde telefonun susma ihtimali de var. Peki daha önce o telefona format attınız mı? Eğer sorun yazılımsal ise format ile düzelecektir. Ama donanımsal bir sorun varsa o zaman teknik servisin yolu gözükecektir.
Normal ayarlardan sıfırlayacağım şimdilik. Olmazsa bu dediğini deneyeceğim. Telefonun IMEI numarasına zararı olur mu?

Normal ayarlardan sıfırlayacağım şimdilik. Olmazsa bu dediğini deneyeceğim. Telefonun IMEI numarasına zararı olur mu?
Telefonun orijinal romunu yüklersen imeide sorun olmuyor. Ama dediğim gibi yine de riskli bir işlem. Yapmak istersen buradan yaz. Uygun yazılımı bulmana yardım edeyim ve işlem aşamalarını anlatayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevaplarınız için teşekkürler. Telefona format attıktan sonra sorun çözüldü. Root vardı cihazda. Ben kurmamıştım demek önceki kurulumda Root atılmış. Root kaldırıldı. Cihaza 445 MB boyutunda bir yazılım güncellemesi geldi. 3 kere indirdim bu güncellemeyi ama kurulmuyor hata veriyor. Ne yapmam lazım?

Cevaplarınız için teşekkürler. Telefona format attıktan sonra sorun çözüldü. Root vardı cihazda. Ben kurmamıştım demek önceki kurulumda Root atılmış. Root kaldırıldı. Cihaza 445 MB boyutunda bir yazılım güncellemesi geldi. 3 kere indirdim bu güncellemeyi ama kurulmuyor hata veriyor. Ne yapmam lazım?
Bence siz ODIN ile cihaza stock rom kurun hiç bir sorun kalmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı